Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kisöcsémnek gördeszka/görkori/...

Detta94 kérdése:

Kisöcsémnek gördeszka/görkori/orbitwheel/waveboard?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a kis öcsémet (11) meglepni valamilyen új sporteszközzel. Egy részt, hogy lefoglalhassa magát, másrészt az sem árt ha fogy egy kicsit.

Én kiskoromban próbálkoztam a görkorival, de sosem sikerült ráéreznem, nincsenek jó emlékeim róla. A minap láttam egy kissrácnál egy waveboardot, és nagyon megtetszett. Teljesen kezdő gyereknek mit ajánlanátok? Valami olyat keresek, ami biztonságos, nem lehet vele túlzottan nagyot esni, egyszerűen csak közlekedne vele és bohóckodhatna, nem hiszem hogy trükközne.

Nagyon jól jönne egy hozzáértő tanácsa, mert minél többet nézelődök az interneten, annál több sporteszköz tetszik meg, és teljesen elbizonytalanodok.

Előre is köszi! ;)



2014. ápr. 8. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ebben az esetben szerintem waveboard, vagy görkori esetleg cruiser board lenne jó választás! :) ha kérdésed van, hogy pl milyet vegyél írj nyugodtan privibe ;)
2014. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

a waveboardot ajánlom.

ha érdekel a téma írhatsz e-mail itt:

ha még bővebben érdekel akkor olvasd el a privát üzeneteidet és amit tőlem fogsz kapni az is erről fog szólni :)

2014. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csicsky ***** válasza:

Az Orbit Wheel-t helyett inkább a Freerider Skatecycle-t ajánlanám (ha esetleg az Orbit Wheel felé döntené), mert ugyanis ha erről leszereljük a kerekeket összekötő elemet (rudat), akkor az Orbit Wheel-kén használható.


A waveboardnak jó pálya kell, mert kicsik a kerekei és ha egyenetlen, vagy valami szemét van rajta, akkor könnyen elakad bennük.


Esetleg írjál ebben a kérdésben Zackorhársós Kata Zsófiának. Amúgy ez a honlapjuk:


[link]

2014. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csicsky, te ki vagy?

ÉN vagyok Zackorhársós Kata Zsófia!!

2014. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!