Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy jó waveboard hány ezertől...

Egy jó waveboard hány ezertől kezdődik?

Figyelt kérdés
én olyan 5-6 ezret tudnék rászánni többet nem! Még sosem volt waveboardom eddig gördeszkáztam de azt is csak kezdő szinten szerintetek vegyek egy olcsóbb wavet vagy vegyek inkább egy másik gördeszkát (a régi tönkre ment)?
2014. ápr. 12. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem 5-6 ezer kevés lesz ha tényleg jót szeretnél. a jobbak olyan 10-12 ezertőlkezdődnek de ha nagyon profit szeretnél akkor találhatsu 20ezerért is
2014. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem a 17.990,- es oxelom van és imádom, elötte egy 10.000,- volt 8nem RipStick) az is jó volt de ez kétségtelenül jobb a RipStick deszka is türhető mondjuk azt annyira nem szeretem de a RipStickek 5.000,- körül kezdődnek és kezdőknek gyakorlásra tökéletes én 3 éve csinálom és most vettem a oxelot de rosszat nemtudok mondani róla
2015. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!