Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen 50 cmm3-as motort...

Milyen 50 cmm3-as motort ajánlotok kezdésnek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, jövôre le szeretném tenni az AM kategóriás jogsit.De még tanácstalan vagyok.A robogók annyira nem tetszenek egyenlôre,inkább az endurok jönnek be.

Ui:inkább városban használnám de néha mennék vele terepen is.



2014. ápr. 20. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Terepre a legjobb a simson, de szerintem városba szaladgáláshoz is ideális, mellesleg ha később nagyobb motorra akarsz váltani ezen a váltásokat megtanulhatod érzékelni. ami még talán fontos hgoy sok alkatrész kapható hozzá nem túl drágán, és ráadásként ha egy simson birtokosa vagy rákényszerülsz arra is hogy megtanulod szerelni.
2014. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hagyjuk már azt a régi múzeum vagy bontószökevényt... 50esbe csak 4ütemű robogó éri meg
2014. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. A simson tényleg jó , apukámnak is volt regen és ő is mondta.

Ja es még annyi hogy váltani mennyire nehéz megtanulni?

2014. ápr. 20. 23:20
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Tudnál mondani egy példát 4 üteműre?

2014. ápr. 20. 23:22
 5/13 anonim ***** válasza:
valós... 20 éve nem gyártják és már akkor sem volt technikailag csúcsmodell... egyszerű, mint a faék, de szerintem már több vele a gond, mint az előny.
2014. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kymco például.
2014. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az aprilia rx50 ről és a yamaha dt 50 ről mi a véleményetek?

2014. ápr. 20. 23:29
 8/13 anonim ***** válasza:
ne vegyél kétüteműt ha jót akarsz...
2014. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még le öcsi? Azt vesz amit ő akar.Én észérveket mondtam el, nyilván a négyütemű kávédarálók még a segged is megmasszírozzák, de amilyen kényelmes olyan könnyen meg is hibásodhat, és az alkatrész se túl olcsó, meg ráadásként tiszta műanyag az egész gép.
2014. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyon nem vagyok az öcsikéd, tapasztalatból beszélek, 13 évesen én is aprilia af1-el kezdtem hogy jól néz ki meg megy mint a gép meg VÁLTÓS... aztán csak kicsit volt többet a garázsban, mint úton
2014. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!