Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy túlsúllyal milyen mozgást...

Nagy túlsúllyal milyen mozgást ajánlotok? Kezdésnek a séta megfelelő?

Figyelt kérdés

115 kg vagyok. Életemben nem voltam még ennyi. Oké, mindig is volt rajtam felesleg, de ennyi még soha. Diétázom, de szeretnék sportolni is valamit. Nem célom a drasztikus fogyás, inkább lassan és megfontoltan szeretném leadni a felesleget.

Kezdetnek a séta (30-60 perc) megfelelő?



2013. okt. 16. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tempós séta, ellipszis trainer, bicikli, evezõpad, lépcsõzõgép, úszás
2013. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gyorsabb gyaloglás, bicaj, ellipszis tréner. Ezek jók lesznek.
2013. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tempós séta, úgy hogy lihegj tőle, de még közben tudj nagyjából érthetően beszélni. Ebből mehet heti 3-4x 40-60 perc.
2013. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 16. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
+ kettlebell swing/snatch.
2013. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Jó lenne, ha az izületek miatt és főleg, ha betonon, aszfalton akarsz sétálni, vennél egy jó sportcipőt. Amennyire tudom az Asics-nak van momentán a legpuháb cipője (úgy értem, a legjobb amortizációja).


Ugyan ebből az okból az sem hülyeség, hogy olyan edzőtermi gépet választasz, ami kíméletes az izületekhez, mert a gyaloglásban a becsapódás is benne van, jó cipe nélkül.

2013. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok, en 4 hónapja 105kg súllyal kezdtem el hét 5 alkalommal 2x2 km sétát normál tempóban . 2x 15-20 perc. Most az összes ruha lötyög rajtam, a nadrágot kigombolas nélkül veszem fel le. Közben emeltem ezt plusz heti 3x 3km-rel. Közben letettem a kólát meg a sok cukros italt, csak vizet iszom, azért hétvégente megengedek magamnak ilyeneket de csak mértékkel . Szóval kitartás ! Es a lényeg a rendszerességen van.
2013. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!