Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ju jitsut gyakorlók, ti ezt...

Ju jitsut gyakorlók, ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy a ju jitsut nagyon sok idő elsajátítani.Na de úgy is,ha egy héten 2 ju jitsu edzés,és még 2 BJJ edzésem van.Ilyen felállással mondjuk egy év alatt szerezhetnék önvédelemre is alkalmazható tudást?

2014. máj. 19. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#USBORNE pontosan milyen környéken laksz ahol minden sarkon veszély és halálos fenyegetés vár? én laktam már 7.kerbe Békáson, Palotán és most Újpesten ez alatt összesen 1x próbáltak meg kirabolni(azt is vidéken) és akkor is kidumáltam magam.
2014. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy pillanat, én nem azt mondtam, hogy "minden sarkon veszély és halálos fenyegetés vár", én csak azt jelentettem ki, hogy errefelé elég rendszeresen bele lehet ütközni a különböző fajta balhékba!

Maradjunk annyiban, hogy egy nagyon alpári magatartású és mentalitású embercsoportok által lakott külváros lakótelepén élek! Vidékről beszélünk, konkrétan a Börzsöny-hegység környékéről (gondolhatjátok milyen népek vannak errefelé)!



#USBORNE

2014. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Orkok és mindenféle troll fajzatok :D
2014. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az nem kifejezés, errefelé még Ogrék és Tűzsárkányok is megtelepszenek!

Na de inkább ne offoljunk, legyen elég annyi, hogy sajnos nem a Budai Rózsa-dombon élek, a négyemeletes luxusvillámban!



#USBORNE

2014. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!