Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tudok venni olyan cipőt...

Andris9900 kérdése:

Hol tudok venni olyan cipőt (akár rendelni is) amit alul leírtam?

Figyelt kérdés
[link] Ez egy kalenji ekiden 100 futócipő 10.000-ért. Elmentem a Szombathelyi Decathlon-ba, hogy megvegyem, de 20. körülnézésre sem találtam meg. Azt szeretném tudni, hogy hogyan vegyek egy olyan Kalenji cipőt ami ehhez hasonló vagy ugyan ilyen. Vagy érdemesebb lenne először felpróbálni, mert lehet hogy nem biztos, hogy amit megrendelek az passzol? Én ehhez hülye vagyok szóval világosítsatok fel. Amúgy azért ragaszkodom a Kalenji cipőhöz, mert Parkour-ozásra szeretném használni és mindenki azt mondja, hogy a legjobb hozzá a Kalenji cipő. Nekem pedig ez az Ekiden 100 tetszett meg kinézetre meg árra, de mégegyszer mondom, hogy ehhez hasonló is megfelel csak jó lenne, ha ugyanilyet tudna valaki előkeríteni.

2014. jún. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
a lábtípusodhoz, és a terepviszonyokhoz megfelelő cipőt kell választani, nem azt ami a legolcsóbb, vagy amit sokan "ajánlanak" egyébként, az nem jutott eszedbe, a decatlonban, hogy rákérdezz, esetleg hozass velük ha nincs raktáron?
2014. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a dekatlon oldalán van áruházkereső,ahol utánanézhetsz,hogy az adott áruházban kapható-e a keresett termék és ha nem,akkor hol igen.
2014. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!