Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen márkájú, típusú waveboa...

Larend kérdése:

Milyen márkájú, típusú waveboardot érdemes vásárolni és hol?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom, akiknek már van és vannak tapasztalataik, esetleg több fajtát is kipróbáltak már.


Igazából Razor Ripstik Classic-ot akartam venni, de az túl drága, viszont lehet kapni koppintást is, amin ugye nincs márkajelzés, de pont ugyan úgy néz ki. Ezzel van valakinek tapasztalata?



2014. jún. 8. 18:23
 1/5 Csicsky ***** válasza:

A Wave Boarddal kapcsolatos kérdések engemet is érdekelnek. Én is feltettem ide két kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


Annyit már sikerült kiderítenem, hogy kockázatos dolog márkanév nélkülit vásárolni, mert a kínai gyártmányoknak pár nap alatt tönkremegy a kerekük. Megéri megbízható helyről beszerezni.

2014. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csicsky ***** válasza:

Esetleg ezeknél próbálj meg érdeklődni (itt biztos van tapasztalat):


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Helló! Oxelót ajánlom. Tapasztalat. Egy tizesért már kapsz és nagyon jó!
2014. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A ripstick is jó, de én mégis személyes tapasztalat alapján az Oxeloboardot ajánlom. A decatlonból érdemes online rendelni, hiszen a legtöbb boltban nincsen meg sok modell. 10 000 az alap ár, de bőven megéri! Most le van árazva a színe miatt 16 000 forintról az egyik legjobb modell 10 000re, az alapárra! Link; [link]
2017. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 te nekem ne válasza:
Mindenképpen evike.com, legnagyobb választék + 25% os kupon!
2018. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!