Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kyokushin karate+box jó...

Kyokushin karate+box jó kombináció?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

más a mozgáskultúra,teljesen más az ütés technika a védekezés,egyáltalán nem épül egymásra,nem egészíti ki a másikat ezért nem.

boksz-savate,boksz-tájbox-k1,boksz-kickbox.

így már lehet jó.

2014. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
szerintem abszolút jó, szerintem ez a tökéletes K1 harcos :)
2014. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

A kyokushin egy lóf***, ahogyan a többi karate is.

https://www.youtube.com/watch?v=FXiMKvJvil8


Ez szerinted bunyó? Ez cicaharc basszus, nem tudnak se ütni, se rúgni. Kyokushin=Power Karate, persze...a macif***át!


Az ökölvívás az már jó, az igen! Mellette thai boxolj, vagy nyomass valami földharcot, mondjuk BJJ-t.

2014. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én kyos vagyok. Van olyan edzőtársam, aki a karatéban versenyzett. Kiegészítésnek ment el boxolni és úgy rászokott a fejütésekre, hogy a kyos versenyeken (jogosan) leléptették. Tehát, ha kyoval versenyezni akarsz akkor szerintem annyira nem jó. Bár egyénfüggő, hogy ki mennyire tudja szétválasztani a dolgokat. OFF:Az utolsó válaszára pedig nagyon szívesen reagálnék, de bennem van annyi alázat, hogy nem írom le.
2014. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
3-mas, szégyelld el magad, sot asd is el magad.
2014. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért is kellene szégyellnie magát a 3-asnak? Teljesen igaza van! A kyokushinon mindenki röhög, kivéve a kyosok. És egyáltalán nem jó sem önvédelemre, se semmire. Szinte minden küzdősport jobb és hatékonyabb nála. Fáj az igazság? Ez van. Belinkelt egy kyo-versenyt, ami szerintetek kemény és hű mennyire darálós, holott egy hatalmas nulla.
2014. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! a magyar kyokushin még mindig magasabb szinten van, mint a magyar kickboksznak nevezett akármi, vagy a magyar mma nak nevezett parasztbirkozas. kedves emberunk egy tenyleg elegge unalmas, latvanytalan kuzdelmet linkelt be, en eloben lattam. viszont ra kell keresni egy shinkyokushin vilagbajnoksagra, olyan hangulatot sok k1 galan nem lehet erezni. ja, es azt megjegyeznem, hogy a magyar kyosokbol tobb profi k1es lett, mint ezekbol a nagyon nagy szakertelemmel rendelkezo 'kibbogsz'osoknak.
2014. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, es meg azt is elmondanam, hogy a korszakalkoto K1-esek mind kyobol jottek, ott van pl Andy Hug, es meg sorolhatnam..
2014. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Ja a kyo-ból jöttek....., és a K1-es sikerüket annak köszönhették, hogy lecserélték a lószart sem érő karatéjukat kickboxra, muay thai-ra, illetve ezeket kiegészítették ökölvívással. Feitosa is kyo-s volt, Semmy Shilt is karatés, mégis mindegyik thai boxolt a ringben.


A magyar kyo pedig egy raklap fos, és nem csak a belinkelt videón lévő meccs ilyen, hanem az összes kyo verseny ilyen béna. Abban mondjuk igazat adok, hogy a hazai MMA és kick-box gagyi. Na könyörgöm az MMA itthon még gyerekcipőben jár, a kyokushinnak pedig elvileg már múltja van ebben az országban és mégis szar. Ezen nincs mit szépíteni, ez tény. De a verseny(sport)karate sem ér semmit, legyen az egy kyo vagy shotokan verseny. Nézni is rossz!

2014. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kinek mi, nem nyitok vitat!:D
2014. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!