Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kétütemű crossmotorok közül...

Kétütemű crossmotorok közül nektek melyik jön be? Vagy melyik jött be?

Figyelt kérdés

kawasaki kx, suzuki rm, yamaha yz, ktm sx, honda cr, tm ???

csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :) ha esetleg volt valakinek pozitív negativ tapasztalata szerviz , teljesitmény stb.. terén irja le:)



2014. júl. 13. 19:28
 1/4 Lipton. ***** válasza:

Na várj, először is 2t vagy 4t?

És ccm?

Mert mindegyik másban jó, és az évjárat nagyon fontos.

2014. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdésem tartalmazza, hogy 2t.

ccm-vel és évjárattal nem szeretném leszűkíteni.Csak próbáltam feldobni egy jó témát....mert szívesen hallgatnám a tapasztalatokat. :)

2014. júl. 17. 12:23
 3/4 Gabica12105 válasza:

Nekem hondám és kawasakim volt. a hondám hamar szét ment, nem bírta a strapát, főként homokba,határba járt. A kawasakit viszont nagyon szerettem soha nem volt semmi baja

Ha választanom kéne biztos a kawasakit választanán.

2014. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oti7139 válasza:

Szia!

Nekem suzukim van (RM125), alkatrész ellátottsággal teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Volt rá példa, hogy a 40 üzemórás dugó cserét elhagytam és az adott érték többszöröse volt már a dugóban, de nagyon jól bírta ,ami negatívum lenne az a power szelep(kipufogó szelep)ugyanis hajlamos a "tartó tengely" eltörni és így a szelep képes beleesni a hengerbe, ami végül nagy problémát okozhat, a járó dugattyú szépen átrendezi szinte az egész blokkot

de ez persze nagyon ritkán fordul elő

2014. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!