Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 50cc kétütemű motor...

Egy 50cc kétütemű motor karburátorának a helyes beállitása, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy nagyjából 15-20-25 éves Román gyártású Mobra motor biciklim. Ez nekem olyan "tanuló" motor, de nem vagyok biztos, hogy helyesen van beállitva a karburátor. Gondolom akinek van ez idő beli 50cc motorja az tudna tanácsot adni.

Pl. kezdeném azzal hogy a két csavart (levegő benzin) teljesen be csavarom, majd onnan számitva kifelé csavarásnál hány fok-ot vagy hány egész fordulatot csavarjak?

Kicsit jobb teljesitmény érdekében lennék erre kiváncsi.

És még egy kérdés, mennyit fogyasztanak egy óra motorozás alatt, pontosan nem tudtam meg mérni?



2012. júl. 28. 16:54
 1/1 Herczeg Ariel válasza:
Hali!Általánosan a levegő csavart és az alapjárati csavart is tekerd ki másfél fordulatot.Igy be kell,hogy induljon,ez az alap.Egy 50ccm 2ütemű robogó fogyasztása kb 3-3.5 l/100km.
2012. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!