Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jogosan félek vagy fölöslegesen?

Danira kérdése:

Jogosan félek vagy fölöslegesen?

Figyelt kérdés

féléve thai bokszolok... eddig jól megy de még nem tudok sok mindent... a sparringek is jól mennek csapattársakkal... az edzőmnek az a mániája hogy sparringeljünk más küzdősportokkal is... van a városba egy wing chun klub aminek az oktatóját jól ismeri az edzőm és meghívta őket sparringelni hozzánk azér hogy gyakoroljunk meg elvileg majd mi is megyünk hozzájuk egyszer... ez lo man kam wing chun ami elvileg elég jó és nem leung ting wing tsun ami tudom hogy egy s.z.a.r.

kicsit félek mer tudom hogy jól megy a sparring de azért szerintem még kezdő vagyok ahoz hogy más küzdősportal is sparringeljek... kérdeztem az edzőm hogu neke is kell e sparringelnem a wing chunnal de mondta hogy igen... majd össze rak engem egy kezdővel de félek hogy össze rak például egy 1 éve wing chunozóval és én csak féléve thai bokszolok szóval az nem jó... mondtam csapattársaimnak hogy ettől félek de azr mondtál hogy a wing chun ugyanolyan f.o.s. mint a wing tsun úgyhogy ne féljek de én azért még is félek.



2014. júl. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyozni menj hanem tanulni.Kezdo vagy,nemszegyen kikapnod.

Jobtol tanulni es lopni szabad:D


Train hard,fight easy!

2014. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam csapattársaimnak hogy ettől félek de azr mondtál hogy a wing chun ugyanolyan f.o.s. mint a wing tsun"


A csapattársaid mindenféle ismeretek nélkül ítélkeztek. A Lo Man Kam-osok edzésén van sparring MMA-kiskesztyűben, fejvédőben és fogvédőben, és erősítés is van az edzéseiken. Én is thai boxolok amúgy (5 éve), az ökölvívás mellett. A mi bokszedzésünkre jöttek már le LMK Wing chunosok, az elején szokatlan volt nekik bokszkesztyűben ütniük, de amúgy meg kell hagyni nem voltak bénák egyáltalán, még a kezdők sem. Ellenben én már vertem le LT wing tsunosos 2. mesterfokozatú emberkét, igen könnyen.

A Lo Man Kam tényleg sokkal jobb, mint a Leung Ting-féle raklap szar.


De nyugalom nem kell félned tőlük Kérdező. Nem fognak agyon verni, pláne egy baráti sparringon. Kicsit elütögettek és kész. Ha pedig az ellenfeled jobb lesz mint Te, azon pedig ne sopánkodj, te még kezdő vagy. Félév pedig minden küzdőstílusban kevés, legyen az thai box, TKD vagy akármi. Amúgy 1 év wing chun sem sok.

2014. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hagyd abba ez az egészet!!!! Így nem lehet ember hogy félelem van benned!!!!! Én 2 és fél éve boxolok és olyanokkal sparringolok akik mar vagy 9-10 éve boxolnak!! Olyan, hogy félelem nincs a küzdősportban! Vagy oda álsz vagy nem! Ha nem akkor egy csicska vagy (ezt most nem rád értem) ha igen akkor azt mondhatod hogy megprobaltam (ha kikapsz) és nem ijedtél meg!! Meg hiába több ideje csinálja ezt a sportot akkor is ugy kell lenni vele hogy most bemegyek es most szetba**om a fejét! :D
2014. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem versenyre készülsz úgyhogy nem értem az aggályaidat.

annyiban lesz más a mostani edzés,hogy jönnek a kungfus új arcok azt kész.

a bunyó miatt jársz edzésre nem?

2014. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!