Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elkezdtem ju-jitsuzni a 3....

Elkezdtem ju-jitsuzni a 3. edzésen az edző közölte, hogy a súlyom miatt nem ajánlja a folytatást. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Való igaz nehéz vagyok és fájtak is az esések, de kibirt. Az edző szerint viszont az izületemet ki fogja nyírni. Kell egy sportorvosi igazolás is, de az kutyafasza.

Bevállajam, hogy szétmenjenek az izületeim?

Ha abbahagyom necces, hogy nem lesz folytatás, mert utálok mondent ami új és a magábyos sportokat nagyon hamar megunom, mert semmi nem húz előre. Illetve az edzek azért, hogy később edzhessen nem fig menni, mert türelmetlen is vagyok.

Csupa rossz tulajdomság tudom, de sajnos ilyen vagyok.

Mi a véleményetek?



2014. júl. 15. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogyj le.
2014. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha az ember a súlya miatt nem járhat edzésre nehéz...
2014. júl. 15. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem vállald be, hisz egyszer élsz .
2014. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is arra hajlok, ha a sportorvos ad igazolást akkor csinálom.

2 éve majdnem elmentem az elit challange-ba, mondjuk könnyebb voltam és jobb kondiba, de most kb egy szinten van.

2014. júl. 15. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan dolog,hogy ha most elcseszed magadat akkor orok eletebe szar izuleteid lesznek.Mar nemlehetsz ugyes joforman semmiben sem.Valtoztasd meg az etrendet,vagy legalabb is Kevesebb kaloriat vigyel be.Erre figyelj nagyon.Kocokas sem artana...
2014. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csiß ***** válasza:
100%

"Ha az ember a súlya miatt nem járhat edzésre nehéz..."


Ne jiu-jitsu-val fogyj le..Diéta,gyors séta/kocogás,kerékpár,stb stb..

2014. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az étrendtől fogsz lefogyni a sport csak pluszt ad, ha bírtad az edzést akkor olyan rettenetesen sok plusz nem lehet rajtad max 3-4 hónap alatt leadod és mehetsz is vissza edzeni
2014. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok ,hogy először hozd magad formába, például kettlebellel, cross fittel , és csak azután kezdj el ju-jitsuzni.
2014. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A csikung felerősíti az ízületeket..
2014. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az úszás mellett döntöttem egy fél évig heti 3 alkalommal.
2014. júl. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!