Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Segítség longboard-dal kapcsol...

Segítség longboard-dal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem érdeklődni a longboard-ok iránt és úgy döntöttem, elkezdek gyűjteni rá. Viszont nem igazán értek hozzá, ezért kéne egy kis segítség, hogy majd milyet vegyek. Vidéken lakom egy kisebb városban, nincs sok leejtő, csak arra használnám, hogy eljussak A pontól B-be. Plusz teljesen kezdő vagyok, gördeszkázni sem tudok. Abban kéne a segítség, hogy milyen formájú, anyagú és árkategóriájú lenne a megfelelő számomra... Előre is köszönöm! :) 16/L

2014. aug. 2. 18:46
 1/4 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Szerintem mindenképpen egy belépőkategóriás kisebb méretű longboarddal kéne kezdeni. (Belépő kategória újonnan: 50-60.000 forint.) Ha az ára nem gond, akkor facebookon keresd fel a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű csoportot, és ott tedd fel ugyanezt a kérdést. :D A srácok fognak tudni segíteni, illetve van a csoportnak egy "használt longboard áruház" része is, ahol a tagok a saját eladó használt cuccaikat rakják fel. Ha van még esetleg valami gond, akkor nyugodtan írj privátban. ^^
2014. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beniy ***** válasza:
Na most az előző válaszoló bemutatta, hogy milyeneket NEM szabad venni.
2014. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, ment a zöld pacsi :D
2014. aug. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!