Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Véleményetek Michelisz Norbert...

Véleményetek Michelisz Norbertről?

Figyelt kérdés
Én nem bírom Norbit, múltkor amikor kommentált egy versenyen az F1-ben (Hockeinnheim?) eluntam magam de nagyon. Az oka az, szerintem, hogy valamiért a hangja végett olyan lanygyoskának tűnik. Szóval értiek. Olyan Mezei fajta. Szerintetek?

2014. aug. 15. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Wéber szinten kommentált,és Ő is nagyon Szújóra hagyja a dolgot, például ha csata,előzés van akkor kuss van mert csak a Szújó ordít :)


Nem rossz komenntátor. És kíváló versenyző

2014. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kiváló versenyző nálam az, aki mindíg ott van a legelején a mezőnynek, és legalább nagy csatában van a VB címért. Lásd első 2-3 év Vettel Alonso között. Pláne 2012. Nah, ők kiválóak.
2014. aug. 15. 08:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted Alonso sem kíváló versenyző,merthogy ebben az évben nincs harcban a VB-ért? Nincs autó nincs mit tenni
2014. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De Alonso már 2X megmutatta, hogy mit tud, és amit kihoz idén a Ferráriból, azt kevesen tudnák megcsinálni.
2014. aug. 15. 08:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha te Norbi képességeit nem ismered el, akkor nem is értem, h hol élsz. Fantasztikus tehetség, ezzel a Hondával olyat tesz, amit senki nem várt, és egy olyan szerény, normális fiú, hogy csak kedvelni lehet.

Lehet, h nem a legjobb kommentátor, de okos dolgokat mond.

2014. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon normálisnak tűnik a személyisége. Nekem tetszett az is ahogy kommentált, de azt már nem értem hogy mért hasonlítod Mezeihez, Mezei nem nagyon volt képbe az f1-et illetően állandóan hülyeségeket beszélt.

Szerintem a Palik-Czollner páros után a Szujó-Wéber páros az eddigi legjobb.

És Michelisz nyilván nagy tehetség, ha nem így lenne akkor nem került volna be a túrató-világbajnokságba.

De szintén nagy tehetség a magyaroknak Kiss Pál Tamás(Autó GP) vagy Kiss Norbert.(ETCC, European Truck Racing)

Ők hárman nagy szériákban versenyeznek amire magyarként büszkék lehetünk.

2014. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kiss Pál Tamás szerintem sokkal jobb Michelisznél.


Kommentátorokban nagyon igazad van de nekem jobban tetszene egy Wéber/Czollner esetleg Wéber/Palik kettős. Zoli is jó, csak olyan furcsa :D

2014. aug. 15. 09:18
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól kommentált sőt néha jobban mint Wéber. Mivel ugye Wéber soha nem foglal állást, neki minden versenybaleset (főleg ha Vettel belerohan Buttonba)...

A versenyzői képességeit meg nem értem miért hasonlítod Forma-1-es pilótákéhoz meg Kiss Pál Tamáshoz. Michelisz túraautóban versenyez (legjobb Hondásként) Kiss Pál Tamás pedig formaautóban.

És hát szerinted Schumacher is egy gyenge pilóta mivel mikor visszatért nem volt harcban a VB-ért.

2014. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó de aki már egyszer megmutatta, hogy ott van a VB pontverseny élén, esetleg megnyeri, az már azért valaki. Példa most F1-ből Bottas. Ottvan és ott is lesz.
2014. aug. 15. 10:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Schumi meg már 7X megmutatta.
2014. aug. 15. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!