Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » NASCAR vagy a WTCC a színvonal...

NASCAR vagy a WTCC a színvonalasabb?

Figyelt kérdés
Egyik európa top túrakocsi sorozata a másik meg amerikáé. Na de melyik a jobb? WTCC vagy a NASCAR Sprint Cup?

2014. jan. 21. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a NASCARban csak körözgetnek, így a WTCC izgalmasabb számomra!

Bár nem tudom, hogy a színvonalas alatt mit értesz...

2014. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Két teljesen különböző sorozat a Nascar és a WTCC, szerintem nincs sok értelme hasonlítgatni. Nekem amúgy tetszik mind a kettő.
2014. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a WTCC jobban tetszik, izgalmasabb bár tudom hogy nem ez volt a kérdés...

Ráadásul ott van Michelisz Norbi is :)

2014. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1 - a Nascarban nem csak körözgetnek, vannak normális pályák is.

Ha úgy nézzük, az USA-ban a Nascar sokkal népszerűbb, mint itt európában, vagy a világon máshol a wtcc. Színvonalban szerintem nincs sok különbség a kettő között. Talán a wtcc-ben jobb versenyzők vannak.

2014. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészről a WTCC még Európában sem a top, a DTM de még talán a BTCC is színvonalasabb nála.


Másrészről a NASCAR Sprint Cup nem túraautós sorozat hanem stock car sorozat.


És nem igazán egy kaliber a kettő, a WTCC pro-am sorozat (tehát amatőrök és félamatőrök alkotják a mezőnyt többnyire), gyenge technikával.


A NASCAR Sprint Cup meg egy top sorozat, 900 lóerős vadállat autókkal, profi versenyzőkkel akik a versenyzésforma legjobbjai. Konkrétan egy nagyobb NASCAR csapat éves költségvetése nagyobb mint a WTCC értéke csapatostul mindenestül.

2014. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
A WTCC és a színvonal nem fér meg egy mondatban(sajnos). Egyszerűen komolytalan az egész. A Nascar meg egy hatalmas show, talán nagyobb mint az F1 ilyen szempontból viszont a WTCC-nél mindenképp komolyabb. Egy DTM-el szemben már nem feltétlen mondanám ezt.
2014. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A Nascar show, a Wtcc sport.
2014. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
A WTCC egy hobbisorozat kiöregedett hobbiversenyzőknek. A NASCAR meg a világ legnagyobb sorozatainak egyike. Nem egy kaliber. Kb mintha a Szabolcs megyei harmadosztályt hasonlítanád össze a Premier League-el.
2014. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Egyiket sem követem de szerintem a NASCAR fényévekkel jobb sorozat mint a WTCC...
2014. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
NASCAR, mondjuk 2013 óta elég WTCC feeling a 6-gen kocsik miatt :(
2014. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!