Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Véleményetek Michelisz Norbert...

Véleményetek Michelisz Norbertről?

Figyelt kérdés
Én nem bírom Norbit, múltkor amikor kommentált egy versenyen az F1-ben (Hockeinnheim?) eluntam magam de nagyon. Az oka az, szerintem, hogy valamiért a hangja végett olyan lanygyoskának tűnik. Szóval értiek. Olyan Mezei fajta. Szerintetek?

2014. aug. 15. 08:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja 7x megmutatta egy olyan autóval a segge alatt, amivel még Takuma Sato is hétszeres világbajnok lenne napjainkban... Ettől függetlenül senki nem vitatja tudását, de azért kicsit más a helyzet. Mezei "kommentátorkodásáról" meg inkább ne is említsünk szót, vicc az az ember.
2014. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Palikot lassan már elkel felejteni, magától döntött úgy hogy elvonul a nyilvánosság elől, és szintén maga döntött arról is hogy itt hagyja az f1 közvetítését. Nem fog visszajönni, és az m1 kiválóan csinálja a munkáját, Szujó is jó döntés volt nekem semmi bajom vele, nagyon tapasztalt a Forma-1 terén hiszen olyan riporter volt aki minden versenyen ott volt éveken keresztül.

Jó visszanézni Palik hülyeségeit, de azért ő sem volt tökéletes eléggé elnyomta Czollnert, egy kicsit mondhatni "nagyképűnek" tűnt.


Olyan versenyzőket nem lehet összehasonlítani akik két különböző szériában versenyeznek, még azokat is nehéz akik egy szériában vannak sok múlik az autón, csapaton.


"Jó de aki már egyszer megmutatta, hogy ott van a VB pontverseny élén, esetleg megnyeri, az már azért valaki."

Én ezzel sem értek egyet, ott van pl. Vettel 4-szer megnyerte a világbajnokságot egy olyan autóval amivel más gyengébb pilótáknak is sikerült volna.

Nekem ez alatt a négy év alatt nem Vettel hanem Alonso tehetsége tűnt fel, aki a gyenge Ferrarival ott tudott lenni másodikként.

Persze Vettelben is van tehetség, hiszen kitudta hozni az autóból a legjobbat amire Webber a ugyanolyan autóval sem volt képes, mondjuk ott is inkább Vettelt tolták pl amikor valamelyik versenyen átcserélték a szárnyukat.

Meg hát ott van Hülkenberg ő is nagyon tehetséges de köze sincs a vb címhez, mert egy annyira középszerű autóval még Schumachernek se menni, se Vettelnek sem Alonsónak. Attól még nagyon is jó pilóta és csak akkor derülne ki hogy mire képes ha egyszer egy élcsapatnál versenyezhetne.

2014. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Először is: Norbi nem kommentátor, hanem autóversenyző.

Lehet, hogy nem ő a valaha volt legjobb kommentátor, de nem is ez a dolga.

Versenyzőnek pedig nagyon jó. Elég megnézni, hogy egy kis magyar csapattal, akik nem gyári csapat, miket érnek el.

Sokszor megveri a gyári Hondákat. Azért ez nem kis teljesítmény. Kiss Pál Tomi kommentálása valóban jó volt, de ő tudott pluszt adni az adásban, hiszen forma autóban versenyez, illetve versenyzett Monaco-ban, így érdekessé tudta tenni az adást.


Az meg egyenesen hülyeség, hogy aki jó versenyző, az ott van az elején, főleg nem az F1-ben, ahol minden autó különbözik, de még a DTM-ben sem, ahol nagyobbak a különbségek. Nézd meg pl Ricciardot. Én mondjuk bírtam akkor is, amikor a Torro Rossonál volt, szóval szurkoltam neki, hogy jól sikerüljön neki a bemutatkozás, de nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz (bár lehetett sejteni, hogy ebből lesz valami, az alsóbb kategóriákban nagyon jól ment).

Vagy említsük pl Hülkenberget. Ő a legjobb ellenpélda az állításodra. Az egyik legjobb versenyző a rajtrácson, csak egyszerűen nem tud bekerülni egy nagycsapatba. Nagyon sajnálom őt.

Térjünk át a DTM-re. Ott van DiResta, aki az F1-es kaland előtt bajnok volt ott, most meg a Merci nem jó, és ott van a mezőny végén.

Szóval azért ilyeneket ne állítsunk, hogy az a jó versenyző, aki elöl van. Az autó nagyon sokat számít, többet, mint a versenyző.

2014. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Miért írtok róla negatívan ha nem is ismeritek? (tisztelet a kivételnek)
2015. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva: lehet hogy nem a legjobb kommentátor, de vitathatatlanul nagyon jó versenyző. És személyiségileg is le a kalappal előtte: nagyon kedves és közvetlen ember és nem szállt el magától úgy mint sok sikeres sportoló. Nekem volt szerencsém többször is találkozni vele, utoljára most nyáron. Mindenkivel beszélgetett nekem pl. elmondta hogy állnak a fejlesztésekkel és mire számít az év végén és még akkor is a csapatot védte, amikor pedig előtte héten technikai hiba miatt esett ki. Számomra ez példaértékű viselkedés, sokan tanulhatnának tőle. Úgyhogy hajrá Norbi, ilyen alázattal csak nyerni lehet!
2015. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetséges, csak kicsit tejbetök, de már ezt is kezdi kinőni. Most már talán keményebb a pályán, és nem hagyja magát. Szakkommentátornak meg tökéletes, remekül átlátja a versenyt.
2017. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!