Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy muay thai-os vagy wing...

Egy muay thai-os vagy wing chun harcos győzne ha kiállnának egymással?

Figyelt kérdés
nem a régi módi wing Tsunra gondolok hanem az modernizált fajtájára a Chunra!melyik nyerne ha két jól képzett harcos kiállna egymással?vagy melyik nyerne többször?
2014. aug. 29. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a szakálla.
2014. aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A körtét meg az almát akarod összehasonlíttatni! Mindkettõt


üztem,és azt mondom neked,ez nem lehetséges.Az egyéntõl,a pillanatnyi erõnléttõl, testi adottságtól...stb.függ

2014. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A muay thai-osra fogadnék igen nagy összeggel. A wing chunos a cséphadárásával és a varázslásaival nem megy sokra.
2014. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szituációtól függ. A Wing Chun az önvédelem, a Muay Thai-ban vannak támadások. Ha szépen kiállnának egymás ellen, akkor én a Muay Thaisra fogadnék mert a Wing Chunos nem tudna a közelébe kerülni, és a Wing Chun az meg pont közelharcban jó. De tegyük fel a Muay Thais az utcán rátámadna a Wing Chunosra, akkor a közelébe fog kerülni, ott már a Wing Chunosra fogadnék mert a Wing Chun közelharcban nagyon jó. De amit most írtam az ami az esetek többségében történne, mert lehet hogy ennek pont az ellenkezője történne. Jegyezd meg hogy egyik küzdősport sem jobb mint a másik. A szituácítól, meg az embertől aki azt a harcműveszetet használja függ az egész.
2014. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!