Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek megéri Dechatlonba...

Szerintetek megéri Dechatlonba gördeszkát venni?

Figyelt kérdés
(lehet hogy rossz kategóriába raktam) :)
2014. szept. 4. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajjmár..tehát *gördeszkát*...sorry! :D
2014. szept. 4. 15:30
 2/4 Beniy ***** válasza:
Nem. Semmiképpen sem. Az a tuti, ha gyűjtesz még a télen, és tavasszal veszel egy igazi skateshopból egy igazi komplett deszkát, amit esetleg előtte még ki is próbáltál. ;) (Értelmesebb helyen megengedik, hogy tiszta cipővel ráállj. :D )
2014. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek igen. Én is még anno dechatlonos deszkával kezdtem. 6-7 hóapot kibírt. Az alapokhoz bőven elég volt.
2014. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beniy ***** válasza:
Előző; ez eddig rendben van, de a Decathlonban azok a cuccok, amik TALÁN még működnek is, azok 10e Ft felett vannak. :) Ezzel elvagy kb. egy-két hónapig, és utána szétmegy rajta valami. :) (A csapágyak benne még mindig olyanok, mintha be lennének rozsdásodva.) Egy normális komplettel szerintem akár egy évig is simán elgurulhatsz, viszont azokban is ajánlatos egy csapágycsere. Viszont ha a normális cucc eltörik, (mármint a lap) akkor a többi dolog, ami alatta van, az normális, és nem kell kihajítani az egészet. :)
2014. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!