Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék elkezdeni egy...

Szeretnék elkezdeni egy komoly harcművészeti stílust, de nem tudom, hogy melyiket érdemes, Kung Fu, Thai Box esetleg más?

Figyelt kérdés
Most capoeirázom, de szeretnék egy olyan harcművészetet elkezdeni, amelyben több kontaktus van. Gondoltam a Wing Tsun kung fu-ra, esetleg Shaolin kung fu, thai boxra. Viszont mindegyik harcművészeti stílusról olvastam rengeteg jó, illetve negatív véleményt is. Örülnék ha tudnátok segíteni ebben, illetve ajánlani egyesületeket, iskolákat.
2014. szept. 12. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Most úgy gondolom, hogy a thai boxot szeretném elkezdeni. Ajánlanátok Budapesten iskolát, egyesületet, illetve milyen tippekel, tanácsokkal látnátok el egy kezdőt? Gödöllőn a Crow Gym edző termet mennyire ismeritek, illetve ajánljátok (thai box oktatás szempontjából)?
2014. szept. 13. 11:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Ökölvívás + (szabadfogású) birkózás, ezt a kombót semmi sem veri.
2014. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!