Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes komoly futócuccot venni?

Érdemes komoly futócuccot venni?

Figyelt kérdés
decathlonban láttam futógatyát, futópulcsit, futókesztyűt meg minden ilyesmit, és el szeretnék most kezdeni futni, de nem tudom ezekre tényleg szükség van-e. Nem jó egy sima hosszúgatya, esetleg thermo pulcsival? vagy abban szétfagynék? Futócipő tudom hogy kell jó fajta de egyéb dolgok is fontosak?
2010. nov. 24. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint bőven elég egy kezdőnek a legköznapibb melegítőcucc valami normális minőségű, de amúgy snassz sportcipővel, de még egy haladónak is, amennyiben csak hobbiból fut. Szerintem ilyen professzionális öltözékre és kiegészítőkre csak azoknak van szüksége, akiknek komoly céljaik vannak a sporttal, és versenyezni akarnak.

Ez csak egy vélemény, de én már évek óta nagyon jól elfutkosok a legszimplább kínai sportcipőben mindenféle ízületi bántalom nélkül, és még télen is bőven jó nekem egy egyszerű melegítőruha egy plusz pulcsival, rétegesen felöltözve. Szerintem csak akkor ölj pénzt speciális ruházatba, ha versenyezni akarsz, mert csak akkor jelent számottevő előnyt.

2010. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.Én is futok egy ideje.A cipő szerintem nem ártana.Én is kínais cipőben kezdtem el futni meg is lett az eredménye.1 hónap után olyan húzódásom lett mint állat.Szerintem ruházz be egy jó cipőre.

A ruha az meg nem muszáj.Igazából majd ha bejönnek a nagyobb hidegek akkor nem ártana egy hosszú téli futógatya.De ezt neked kell megtapasztalni.Én most egy hosszú futógatyára gyűjtök mert nekem nem jött be a sima melegítő alsó.

2010. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is a cipő a legfontosabb.Azzal nem szabad smucignak lenni.Én versenyszerűen futok egy egyesületben,nemrég kaptam egy futógatyát.Számít valamit,de ha csak úgy kondizás miatt futsz,szerintem ezeknek az ostoba kiegészítőknek nincs semmi értelme.A lényeg hogy ne fagyj meg és tudj mozogni.
2010. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor szerintem csak cipőt veszek. És ilyen hidegben miben érdemes menni hogy tudjak mozogni de ne fagyjak azért meg?
2010. nov. 25. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

fázni csak akkor fogsz, ha átfúj a szél.

Szélvédett szerkóban fuss.

2010. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!