Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek a parkur (free...

Szerintetek a parkur (free running) veszélyes/extreme sport?

Figyelt kérdés
Én már majdnem öt éve parkurozok, hobbi szinten. És eddig szerintem max egyszer törtem el a kezemet, ami szinte bármelyik sportban megeshet. Én sose tartottam veszélyes sportnak, de amikor elmondtam valakinek, hogy parkurozok egyből azthiszik, hogy már minden csontomat hatszor eltörtem. Nem értem, hogy miért hiszik azt az emberek, hogy ez annyira veszélyes sport lenne.

2014. szept. 17. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csúcsidőben a belvárosban biciklizni veszélyesebb
2014. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Király, én is imádom a parkourt. Egyébként velem is úgy van, hogy akinek mesélek róla, azt hiszi, hogy ez veszélyes; pedig nem az, ha az ember okosan csinálja pl. nem próbálkozik olyannal, amiről biztos tudja, hogy még nem menne, mindig bemelegít és eleve úgy kezdi el magát a sportot, hogy a testi edzettsége eléri a megfelelő szintet.
2014. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!