Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » "Gettó" gyúrok szerintetek ez...

"Gettó" gyúrok szerintetek ez nem rossz eredmény?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondjátok, hogy otthon nem lehet magadat rendessen kigyúrni. Szerintem nem a gettó gyúrással többet elértem mint az edző terembe. 185 centi vagyok és 82 kiló és 95 kilót kinyomok fekve szóval kérdem én minek edző terem? nem budy builderek véleményét kérem.
2010. jan. 27. 17:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én is otthon gyúrok, és haladok :D
2010. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:

Hányszor nyomod ki?


Annyit én is kinyomok kb 3x fekve, de még állva is pedig 10 centivel alacsonyabb vagyok és 85 kilo és még életembe nem gyurtam..

2010. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed... Miért ne lenne jó eredmény? De ez függ a genetikától is. Meg attól milyen munkát végzel. Attól, hogy valaki terembe jár még nem lesz izmos, ugyanúgy edzeni kell. Ha ez neked (és még sok embernek) jobban megy otthon akkor az nagyon jó! Sok sikert és csak így tovább!
2010. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Tulajdonképpen most mire is vered magad?

Nekem az esett le, hogy aki terembe jár, az mekkora egy sz*r. Nem lehet, hogy egyszerűen csak irigy vagy amiatt, mert terembe járnak?

Képzeld, én sem terembe járok. Birkózom, és ott van lehetőségem arra, hogy az edzés előtt, netán után, olykor közben is erősítsek egy kicsit. Megtehetném, hogy lemegyek terembe, de engem valahogy idegesítenek a kokszos ge*ik.

Mi van, ha kinyomsz 95-öt?

Én is kinyomom, és valahogy nem verem a nyálamat erre.

Kíváncsi lennék, hogy a karod mekkora...Fekve könnyebb nyomni, mint mondjuk bicepszezni. =)

2010. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó elég keményen arra általánosított hogy aki gyúr mindenki kokszol, lol! XD na majd pont kokszolni fogok neked már 44es kar is koksznak számít vagy Vin Diesel vagy Jason Statham? mert egyáltalán nem
2010. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%

Jajj, netharcos. =D

Nem, nem általánosítottam.

Csupán engem idegesít a konditerem. Nem mondom, hogy nem voltam, és nem nézek be olykor, ha hívnak, de nem szeretem.

És valóban, vannak olyan emberek, akik a fehérjén kívül semmit se szednek, vagy még azt se. Azokat tisztelem is, mert ezt a sportot választották, és a tiszta izomtömeg növelésre mennek. De a kokszosokkal a f*szom tele van, lengetik a karjukat, feszítenek...És kb. 5 perc alatt úgy bedurrannak, hogy utána mozdulni se tudnak. Őket ítélem el.

Te meg majd akkor legyél okos, ha elsajátítottad az anyanyelved.;D

2010. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

1, Attól függ, hogy mennyi idő alatt érted el.

2, Én soha nem mondtam, hogy otthon nem lehet magadat gyúrni. Pénztárca, de méginkább hely kérdése a dolog.

3, Edző terem azoknak kell édes bogaram, akik mondjuk nem tehetik meg, hogy otthon eddzenek a fentebb említett, vagy egyéb okok miatt. Neked így esik jól, másoknak úgy. Az is, ha úgy vesszük, egy közösségi hely, ahol edzés mellett tudnak beszélgetni másokkal. Képzeld, van, akinek ez jön be. Neked pont nem.


Nem vagyok bOdy builder, és én magam sem gyúrok, de ahogy elnézem mégis tovább jutottam gondolati szinten az ezzel kapcsolatos dolgokban :P (ha már úgyis megy a mellveregetés;))

2010. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Jó kinyomsz 95-t fekve, gratulálok, de mennyivel tricepszezel, bicepszezel, hátazol, lábazol, vállazol stb..? Azért az sem mindegy.
2010. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
figyeljetek én nem verem magam én csak azt mondom, hogy nem muszály edző terembe járni, hogy valamit elért. Engem ez miatt régen sokszor le néztek, hogy nem kondi terembe járok gyúrni szóval ne értsetek férre. Amúgy a karom 40 es és 25 kilót bírok el vele. Tricepsz re peddig 18 kiló két kezes le tolással 80 kiló. Na remélem meg felel. Szóval bocsánat ha nyál verésnek tűnt nem annak szántam
2010. jan. 27. 20:28
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz eredmény egyáltalán. (persze ha nem kokszolsz mellette) Én életemben nem gyúrtam, de nekem nem is lehet mert a testépítés az akadály, túl kötött leszek tőle és lassú. (Egy sambo oktató)
2010. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!