Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mennyire nagyon gyenge...

Ez mennyire nagyon gyenge eredmény?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és egykezes, 6kg-os súlyzót csak 15x tudok "emelni" szünet nélkül, utána mindig pihennem kell, nem bírok többet.


Szeretnék erősebb lenni, mert elég kicsi vagyok, ezért nagyon sebezhetőnek érzem magam.

Valami edzéstervet tud valaki esetleg mondani?


2011. okt. 23. 16:21
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

13éves vagy,mit akarsz ilyen korán?

várj még 2-3évet a kondizással,addig sportolj valami mást.

ha sebezhetőnek érzed magad járj küzdősportra,attól hogy a 6kilós súlyzót 15helyett 30x fogod bírni felemelni még ugyanúgy sebezhető leszel.

ha vársz 2-3 évet a kondival akkor is bőven ráérsz elkezdeni, nem fogsz lemaradni semmiről.


dirt

2011. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Toborc válasza:
Calisthenic eddzést ajánlok neked, vagy bármilyen küzdősportot !
2011. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis gyenge! 12 vagyok kondiba jàrok, 16-18 kg val szériàzok bicepszre, 65 el mellre. 1-2 éve én is csak 7-8 al nyomtam ( nem volt itho nagyobb.) vàrj még vele, fegyencedzés, esetleg valami edzéstervet nézz. Ès legfontosabb hogy EGYÈL!! Èn 12 évesen 170.cm, 62 kg vagyok de még hìzni akarok. Elegem lett hogy 2-3 ban megvertek, most suliba én vagyok a többiek szerint a legkeméyebb gyerek. Ne vidd túlzàsba, csinàlj amennyit bírsz, ha bedurransz ( az a lényeg ) akkor pihenj egy napot vagy edz màsra. Fiatal vagy.még, ne tedd tönkre magad! :)
2012. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
93%
Utolsó; aztán anyu hozott egy nagy pohár habos kakaót....
2013. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak ugy szólok amiatt is maradhattal kicsi, mert korán kezdted a kondit
2015. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10:41 azert te is elég okos vagy, hogy 10 évesen kondiztal, csak gratulálni tudok, hogy a kamaszkori fejlodesedet, hogy tetted tonkre
2015. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!