Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az MMA-ban vannak karatésok?

Az MMA-ban vannak karatésok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak, például Georges St-Pierre. De alapvetően nem sokan.
2014. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
GSP? ugyan, akkor már inkább machida, GSP bunyóján abszolút nem látszik semmi karate, sőt, ami volt, azt is kigyomlálta.
2014. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Sok karate és kung-fu múlttal rendelkező ketrecharcos van, ám ők soha sem használnak sem karatét sem kung-fut. Mindegyikük brazil jiu-jitsuzik, thai boxol, birkózik. A tradicionális harcművészetekkel nem mennek semmire az MMA-ban.
2014. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tkodit ***** válasza:
58%
A top MMA versenyzők ma már nem engedhetik meg maguknak, hogy pusztán egy stílusból legyenek képzettek, de ettől még lehet olyan, akinek van karatés alapja is. Nekem is Lyoto Machida jutott elsőre eszembe, keress rá a bunyóira, személy szerint nagyon szeretem a technikás, és intelligens stílusa miatt.
2014. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Lyoto Machida színtiszta BJJ-t tol minden meccsén. Nem láttunk tőle még soha egy shotokanos gyako tsuki-t sem. :D

Nem a karatétól jó ketrecharcos ő.

2014. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tkodit ***** válasza:
Színtiszta BJJ-t nem tud tolni senki sem, még Werdum és Big Nog sem. Machida nyilván nem a karate miatt sikeres pusztán, de mivel a BJJ egy földharcra specializálódott technikai bázis, ezért értelemszerűen hülyeség egy állóharcban is kivételes tehetségre ilyet mondani.
2014. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen jó állóharcban, ez igaz, de abban tripla nulla karate van. Ja minden profi MMA harcosnak van külön thaibox/kickbox edzője (ahogyan grappling edző is van külön).
2014. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy GSP a karatéra alapozott -mert nem- csak azt, hogy karatézott is.
2014. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondtam, hogy GSP a karatéra alapozott -mert nem- csak azt, hogy karatézott is."


Az csak egy dolog. Vannak olyan MMA-sok, akiknek van amerikai foci múltjuk is. :)

2014. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pörölyfej Béla ***** válasza:
GSP nem karatés, és vannak karatésok is.
2014. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!