Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Birkózók, Karatesok, Boxolok,...

Birkózók, Karatesok, Boxolok, MMA-sok, ketrecharcosok bocs ha kihagytam valakit (jó sokat. ) sajáttestsúlyos edzésesetekről tudnatok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Tudom h nektek ez titkos vagy hogy mondjam, én màr egy éve edzek fél éve csak sajáttestsúlyos edzéssel és nagyjából jól tudok mindent edzeni kivéve a vállam valamint a bicepszem és a hasamat is jobban kiakarom ''gyúrni'' mellesleg megvan hat kockám, de még hatékonyabb edzés kéne rájuk
2014. aug. 28. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

váll: támaszmérleg segítséggel, kézenállás falnál, szabadon, meg nyomkodd magad a levegőbe miközben nincs lenn a lábad

bicepsz: szerintem ezt nehéz kiművelni csak saját testsúllyal persze van akinek sikerült

has: lábemelés ezerrel, ha már nagyon megy akkor bordásfalnál :) + szupermen fekvőtámasz, haskerék

2014. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon zsír!!! Köszi! :D
2014. aug. 28. 23:19
 3/10 A kérdező kommentje:
Hátra mi a legjobb módszer, szeretem a kétajtos szekrénnyi hátakat :D :)
2014. aug. 28. 23:27
 4/10 A kérdező kommentje:

Szekrényni*

Húzódzkodórudon lábemelés fejfölé az jó? Mert az nagyon jól megy

Logasbol felülés?

Tolodzkodas vagy egykezes fekvőtámasz a jobb?

2014. aug. 28. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Váll: Kézenállásos fekvő és húzódzkodás

Bicepsz: húzódzkodás minden formában

Hát: húzódzkodás minden formában


Tolódzkodás vs egykezes fekvő= mit akarsz jobban megmozgatni? Mell vagy a tricepsz


A lábemelés rúdig tökéletes gyakorlat, még jó törzsgyakorlat a back/fornt lever.

2014. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahaa,köszi. Trinyót kéne, karomat akarom még nagyobbra gyúrni
2014. aug. 30. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a tricepszet akkor főleg tolódzkodás.
2014. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vágom, mennyit csináljak egy sorozatban?
2014. aug. 30. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
10-15 között. Kivéve vádli, ott 50ismétlés is mehet :D
2014. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D vadlira egylabas vadliemelest szoktam 50-70 ism közt több sorozatban persze be is melegítek az úgy jó?
2014. aug. 30. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!