Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot ajánlatok?

Milyen küzdősportot ajánlatok?

Figyelt kérdés
160cm vagyok. Nem vagyok nagy darab. Inkább szikár izmos.A kondizás mellett szeretném ezt csinálni. Kolis vagyok Debrecenben. A szobatársam mindig bántanak leginkább szellemileg. Tudják ,hogy nem tudok mit tenni ellene. Milyen küzdősportot ajánlatok? Kinéztem az MMA-t. De apa azt mondta az neki kicsit összevisszaság. +hogy olyat kéne tanulnom ahol kis méretemtől fogva is eltudok verni egy 2x ekkora állatot. +ahol vannak törések,halálos ütések. Értitek. Mit tanuljak? Leginkább nekem mi válna hasznomra?

2014. dec. 7. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt tudom ajánlani amit én csinálok: a birkózást.

Én is elég alacsony vagyok (alacsonyabb mint te) és én is azért kezdtem el csinálni, hogy ne bántsanak. És ugyan nincsenek ütések se de már vertem le utcán nálam 2x nagyobb gyereket, fordítva még nem volt. De tudom ajánlani (bár én nem csinálom) még a krav.magát.

Még sokat segít az is ha elhiszed, hogy meg tudod verni.

2014. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben nem ismersz jo birkózó egyesuletet?+a jiu jutsz most neztem utana es ez se rossz
2014. dec. 7. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Úgy van alacsonyan van a súlypontod, ezért a birkózás nagyon jó. Ha ju-jitsut szettnél a Kellemen ryu ju-jitsut ajánlom, nagyon megdolgoztat. De kezdésnek jobb a birkózás. Remélem leszállnak rólad azok a szemétládák. Engem is bántottak a koliban, amúgy amikor kicsi voltam. :( Próbálj meg ne tudomást venni róluk, meg így legyél okosabb náluk, játszd el hogy laza vagy, meg ilyenek esetleg másik szobába költözni.
2014. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a szobatársaid bántanak, beszólnak? és te le akarod őket verni?

És ezért elmés egy olyan helyre, ahol biztos, hogy fizikailag bántanak majd. Így sokkal több verést kapsz.


Ráadásul, mivel töpörtyű vagy, egyáltlán nem biztos, hogy mma-val is meg tudod őket verni. mer lehet, hogy nagyobbak, erősebbek, többen vannak. aztán az lesz a vége, hogy fickóskodsz, azt jól lepofoznak, mma-val együtt. Mire meg valami használható tudást összeszedsz, addigra kijárod a sulit.

2014. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelő kivételével tobbbinek megkoszonnem. Amugy utcso kommentelő. Rengeteg töpörtyű harcos van aki 5darab 2x akkora bunyost egyberakna. Csak tudni kell kihasználni az elonyt ez esetben a furgeseg+ a hatranyokon javitani
2014. dec. 9. 06:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Pestre járok egyetemre, van egy debreceni birkózó ismerősöm, azt mondta, hogy széthullóban van a debreceni birkózás, sajnos, nincs mindig edzés, főleg az idősebbeknek, de azért kérdezz utána.
2014. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!