Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért vált szét a the wyatt...

Miért vált szét a the wyatt family a wwe-ben? Esetleg van konkrét youtube, vagy hasonló videó feltöltve konkrétan erről a müsorról?

Figyelt kérdés

#WWE #the wyatt family
2014. dec. 9. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
a promóban annyi volt,hogy wyat már kiképezte őket,ezért most szabadon lesznek engedve.
2014. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
wyatt family... Mert nekik már leáldozott, már kihoztak belőle mindent, amit tudtak. Mostanában nem is nagyon szerepeltek, mert semmi sztoryjuk nem volt.
2014. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából a storyja (maga a müsor)érdekelt nem a valós oka
2014. dec. 10. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Bray Wyatt nyilatkozta, hogy nem váltak szét csak valami szünetféle van, bár a WWE nem így gondolja....szóval nem tudni. Bár igazából semmit nem változtak így külsőre sem, mint pl. anno a Shield tagok, így lehet hogy hamarosan egyesülni fognak ismt
2014. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem a pajzs szétválása nagyot ütő csattanó volt.a wyatt családot viszont nem kellett volna szétpiszkálni szerintem...viszont szünet után már nem lesznek az igaziak,akkor se ha összeállnak...:( ez csak az én véleményem ,természetesen nem kell egyet érteni vele
2014. dec. 18. 21:02
 6/6 anonim válasza:
Én szerintem se jó hogy szétváltak, remélem a jövőben újra egyesülni fognak.
2015. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!