Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kitartóan csinálom, mikor...

Ha kitartóan csinálom, mikor érem el a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdtem rendszeresen heti 5 alkalommal fenékre és hasra edzeni.Az lenne a kérdésem,hogy hány hónap kell ahhoz ,hogy alakuljon valami?

2014. nov. 30. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Genetika- és étrendfüggő is. De nem kell heti 5 nap fenékre és hasra edzeni, mert úgy nem fog tudni regenerálódni. Egyébként pár hónap alatt is látszik.
2014. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2014. nov. 30. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Miutan heti 5 edzes felesleges,az etrendrol pedig egy szot sem irtal latszik hogy az alapfogalmak sincsenek meg. Gondolom igy az edzesterv is rossz.


Rossz edzessel es kajaval meg nem lesz eredmeny.

2014. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő!:)) Hihetetlen,de ahogy írtad nem írtam az étrendemről,attól még tisztában vagyok azzal amit csinálok és írtad ,hogy az edzéstervem rossz..nos,fogalmad sincs milyen gyakorlatokat végzek tehát ne magadból indulj ki:).Annyira unalmas,a negativitás.
2014. nov. 30. 14:14
 5/7 A kérdező kommentje:
És épp ezért véghez is viszem amit elkezdtem és tudom,hogy sikerülni fog :)
2014. nov. 30. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen gyakorlatokat végzel, ugyanis ha nem megfelelő intenzitással edzel, illetve nincs megfelelő étrended semmit sem fogsz elérni vele. Arról nem is beszélve, hogy nem 2 testrészed.
2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jav.: 2 testrészed van*.
2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!