Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire összedobnátok nekem...

Reggelire összedobnátok nekem egy jó kis reggelit ami tápláló sok benne a fehérje viszont minimális a zsír és cukor?

Figyelt kérdés
Izmosodó úriember vagyok =) Köszönöm előre is.
2011. jún. 8. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fehérje+zab
2011. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rántotta, tk. kenyér, nagy adag saláta (paradicsom, paprika, uborka, saláta), a rántottára lehet sajtot is reszelni. + Tea cukor nélkül, vagy kávé.
2011. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 bix ***** válasza:
reggelire? én zabpelyhet szoktam enni, az gyak szénhidrát, ami ugyanúgy fontos a növéshez mint a fehérje. de tolhatsz rántottától elkezdve a natúr csirkéig (tömegelésnél mehet a comb is) bármit. a tojással viszont óvatosan, a sárgájában elég sok a zsír, 2-3 sárgánál többet ne tegyél egy rántottába, a fehérjét viszont tolhatod napestig:) ha a köv étkezés messze van akkor mehet túró is nagyobb mennyiségben a zsírszegény fajtából, az hosszan felszívódó fehérjéket tartalmaz.
2011. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A rántottát lehet variálni, hagyma, gomba, sonka stb.
2011. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fuh, köszönöm mindenkinek.
2011. jún. 8. 09:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Főt tojás csirkemellsonkával.


Bár én nem értem reggel miért probléma a cukor meg a zsír.


Cukor meg zsír nélkül szerintem minden olyan ízetlen és a fűszerek sem tudnak érvényesülni.

2011. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En eleg gyakran eszem gabonapelyhet joghurttal, meg gyumolcsot reggelire.


Azon kivul jo a tojas, sot azt olvastam, hogy a tojas meg krumpli jo kombo mert jol kiegesztik egymas feherje tartalmat.

Ime:

"A burgonya például igen kevés és gyenge minőségű fehérjét tartalmaz. Biológiai értéke kb 54. A tojás biológiai értéke 100. A burgonya tojással együtt fogyasztva ugyanakkor legendás 136-os értékkel büszkélkedik. Szinergisztikusan erősítik egymás hatását"

2011. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, es meg a tej egy nagyon jo feherje forras, es a benne levo zsir es cukor is jo, igy nem kell zsirszegeny tejet inni, foleg reggelire, mert napkozben ugyis vegzel annyi izommunkat, hogy szukseged van szenhidratra, cukorra, zsirra, nem csak feherjere.
2011. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Toto652_89 válasza:

EGY NAGY TÁL PACALPÖRKÖLT! :D


Viccen kívül:

Tojás! Tojás-tojással, egy kis szalonnát nyugodtan tehetsz bele, nem a zsírtól hízol, hanem a szénhidráttól, tehát pl a kenyértől amit ennél mellé.

2011. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Pacal :D
2011. jún. 8. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!