Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Shotokan karatéztam, de most...

Shotokan karatéztam, de most MMA-zni akarok. A shotokan karate jó alap MMA-ba?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez majd az 1. vagy max. a 2. mma edzésen ki fog derülni. És az lesz a 100%-os válasz, mindegy itt most mit írunk.


Azért készülj fel mindenre, hiszen ami megtörténhet, az meg is történhet :D

2014. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem unod, hogy ugyan azt a kérdést teszed fel folyamatosan?
2014. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

"nem unod, hogy ugyan azt a kérdést teszed fel folyamatosan?"


Igaza van! Ki a halált megváltó véresre korbácsolt rabok faxát érdekli, hogy shotokan karatéztál. Egyébként pedig a shotokan egy rakás szar, még akkor is ha 20 évig csinálod. És semennyire sem jó MMA-ra. Le lett kismilliószor írva, hogy MMA-hoz, ami kell:

Birkózás+boksz+thai box+BJJ és PONT!

2014. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De akkor a karatés tudásommal kitörölhetem?Csak az időt meg a pénzt vesztegettem vele?
2014. dec. 23. 21:20
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De előbb szerintem próbálj szerencsét, ki tudja. Amíg nem próbáltad, addig maximum mások tapasztalatára hagyatkozhatsz. Ugyan.. cáfolj rá mások tapasztaltaira.

2014. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

levisznek, megmontolnak, és a szart is kiverik belőled.


a sotokan arra se jó, hogy kitöröld vele.


okulj:

https://www.youtube.com/watch?v=Ip8eGPjQ2gA

2014. dec. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha a szart is kiverik valakiből (nem utcán, halálra hanem csak játékosan, ememán) akkor már megérte lemenni és kipróbálni.


Hiszen tök mindegy, hogy te pofozol valakit vagy téged vernek, lényeg hogy verés legyen. Néha az embert verik, nem tök mindegy? Aki nem szereti a verést, az még nem jött rá az élet értelmére.. még alszik.


Aztán törekedni kell rá, hogy ne elverjenek hanem te verd el az ememásokat, majd meglátod a karatéval mit tudsz. Nem kell ráparázni, nem fogják kitörni a nyakad.

2014. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sok az intelligens megint.A Shotokan Karate mint minden más harcművészet (meg úgy minden),nagyon sokban függ az edzőtől.Egy rossz edzővel mindegy mit csinálsz,kitörölheted vele.


" 2014-12-23 18:21" - Ez meg akkor marhaság hogy nem igaz.Egyetlen értékelhető pontja a mondatodnak az hogy birkózás vagy BJJ kell hozzá. Nézz egy kis UFC-t.Ott van Lyoto Machida.A legjobbak között van számon tartva,és Shotokan karatista,mellette BJJ(de az csak talajharc).

2015. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
csak csendben megsúgom, Machida a Black House mma tagja, és ott baromira nem shotokanoznak.
2015. jan. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"csak csendben megsúgom, Machida a Black House mma tagja, és ott baromira nem shotokanoznak."



..... és azt is súgjuk már meg ennek a szerencsétlen 8-as válaszolónak, hogy a shotokan karate az egész világon egy NO contact karate irányzat, ráadásul Machidának van saját muay thai edzője. Íme:

https://www.youtube.com/watch?v=q1JwL373yf8


Ha a karate ennyire tökéletes lenne, akkor szerinted mégis mi a fenének muay thai-t tanul állóharcra?! Majd gondolod, hogy No Contact karatéval lehet eredményesen a full contact MMA-ban érvényesülni? Anderson Silva is capoeirázik elég jó szinten, még sem láttuk őt úgy a ketrecben, hogy cigánykerekezve rugdosta le az ellenfeleit. Az, hogy Machida a faterja dojo-jában elkatázgatott, attól még nem ennek köszönheti, hogy MMA-s. Hanem annak, hogy fekete öve van BJJ-ból, és mellette orrba-szájba-nyakra-f.aszra nyomatja a muay thai-t.

2015. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!