Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot kéne...

Milyen küzdősportot kéne tanulnom, ha MMA-zni akarok?

Figyelt kérdés
Kicsit több,mint másfél éve shotokan karatézok.Alacsony vagyok.kb.165-168 cm.64 kiló.

2014. dec. 11. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ökölvívás + (szabadfogású) birkózás + brazil jiu-jitsu
2014. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Thai-box sem árt a rúgótechnikák miatt.
2014. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapnak mondjuk Kickbox/Kempo plussz birkózás/Judo/Jiu Jitsu(kiválasztod álló meg földharc terén is azt a stilust ami hozzád a legközelebb áll), amikor már ezeket kevésnek érzed beiktathatsz mellé kevert MMA edzéseket is plussz nem árt ha mellette még kondiba is eljársz meg kardió edzéseket se felejtsd el. Ez igy nagyjából heti 10-12 edzést jelent ha versenyszintre el akarsz jutni.
2014. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És érdemes tovább vinni a karatét?Ér valamit az,hogy karatézam?
2014. dec. 13. 14:43
 5/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ha nem ilyen érintgetős mókusbox volt akkor igen. Ha meg se ütöttétek egymást akkor nem sokat ért.
2014. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra mindenképp jó hogy megtanulod használni a kezeid/lábaid. Én is 5 év Karate meg 1,5 év Capoeira alappal kezdtem és sokkal könnyebben ment utánna a Box meg a Thai Box, sőt pár hónap alatt utolértem a haladókat amig az abszolút kezdők akik semmit nem csináltak előtte még mindig az alap ütés/rúgás-okat gyakorolták.
2014. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!