Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot válasszak?

Milyen küzdősportot válasszak?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok 80 kg.

Székesfehérvári lehetőségek érdekelnének.


2010. febr. 4. 16:26
 1/6 anonim válasza:
Én judozom:) Szóval ajánlom figyelmedbe ezt a sportot:) Itt nem is hátrány ha túlsulyos vagy:) Szoval Nézz körbe Székesfehérváron egy judo klubb után!;):)
2010. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát ha bírod a pofonokat,akkor szerintem, ökölvívás(Box)igaz hogy már a te súlycsoportodba lehet kapni azért egy-két nagy pofont is...:S:D én 91kg-ba nyomom,nekem bejöt:P
2010. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha egy kicsit mazohista vagy, akkor thaibox.. nekem bejött, rájöttem, hogy nem vagyok porcelánból..
2010. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha székesfehérvári vagy, akkor szerintem próbáld ki a kempot. Kemény, technikákban gazdag sport. Ütnek,rugnak,könyökölnek,térdelnek,dobnak,feszítenek,folytanak,leszorítanak, tehát szinte mindent csinálnak benne. Ráadásul Székesfehérváron van az egyik legkomolyabb klub.
2010. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

karatéról még nem volt szó-ez az én sportom :) ennek is több ága van, sztem a wado-ryu és a shito-ryu a legtetszetősebb. nagyon praktikus, jó erőnlétet és állóképességet biztosít, ad egyfajta önuralmat és önbizalmat és 80kg sem akadály hozzá, mivel nem mutatványosok vagyunk :) bárki meg tudja tanulni a mozdulatokat. de neked kell tudnod, milyen stílust érzel magadhoz közel-mmint így kollektíve küzdősport téren :) szerintem menj a youtube-ra és keress rá mindegyikre (pl kung-fu, jujitsu, taekwondo, kempo, box, capoeira, aikido, karate stb), és nézd meg, melyik a szimpi :)


én gimi óta karatézom kisebb-nagyobb kihagyásokkal,több ágat is próbáltam, és beleszerettem.. most 23 vagyok és lány :) sok sikert hozzá ;)

2010. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en ajanlom a kick-boxot vagy a thai boxot, mindegyikbol hordoz ez a ketto egy kicsit
2010. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!