Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyibe kerül az MMA?

Mennyibe kerül az MMA?

Figyelt kérdés

#edzés #ketrec #MMA #ketrecharc #ketrecharcos #Kevert harcművészetek
2015. jan. 18. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, az ememá edzések ien 8-12.000 körül szoktak lenni heti 2-3 edzéssel, ha külön-külön mész ks edzésekre akkor is ilyen 8-10.000 körül vannak per edzés kb heti 2-3 edzéssel, kivéve ha boxra vagy birkózásra jársz mert azok általában olcsóbbak(6ezer körül) és több edzés is van(a legtöbb helyen minden nap)
2015. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

húha elég drága ott nálatok, igaz én falun voltam kialakított profi boxteremben 600 ft/óráért.


Azt javaslom otthon sportolj először valamit, csinálhatsz boxzsákot is, régi ruhadarabokkal tömött zsákot, hogy legyen egy alapod, aztán jobban megy az edzésen is.


Nekem is van itthon, bár nem érdemes sokat "pofozgatni" csak minél egyszerűbben. Én kb 10 réteggel körbevontam, szivacs, szigetelőszalagokkal meg szövettel, hogy legyen tartása, de ennyiért vehetsz is.

2015. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ja, sajnos pesten kb minden drágább
2015. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a boksz 750 ft/alkalom.Csak az a baj,hogy ott a busz,ami 650 oda vissza,így nekem majdnem a kétszeresét kell fizetni.Így nem is tudok túl sűrűn járni.
2015. jan. 18. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti 4 edzés, havi 16, 600 ft/ alkalom sem rohadt olcsó, csak úgymond korrekt inkább (mármint ökölvívásért nyilván megéri)
2015. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Budapesten melyik a legjobb ketrecharcot oktató terem, tudtok ajánlani egy klubbot, ahol jó harcosok vannak? Ha mennék, akkor már olyan helyre mennék ami a "legjobb".
2015. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Budapest Top Team válasza:
www.budapesttopteam.hu magyarország legeredményesebb Mma( ketrecharc) csapata- Brazil Jitsu (bjj) Bírkózó és Thai Box Edzőkkel egy helyen;) Keresd a web oldalon a kontaktot Elmondanak mindent;)
2015. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!