Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valóban igaz, hogy a gyúrás a...

Valóban igaz, hogy a gyúrás a legjobb sport?

Figyelt kérdés
egyesek szerint nem, de orvosok mondták nekem, hogy az emberi testnek szüksége van egy kis izomra is mert ugyan is izommal mozgunk, erőt fejtünk ki szóval ez ez kell...
2010. febr. 8. 10:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(izom kell mindenhez)
2010. febr. 8. 10:20
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyúrás a legjobb sport? Ez érdekes. Nem azt, mondom hogy egészségtelen, mert nem az. De hosszú távon, azért az izmokat terheli, ha pedig valaki komolyan csinálja (mint pl.: ő [link]

akkor azért már lehet egészség károsodás.) Jó tudom ez most kicsi túlzás volt. :) De ha normálisan csinálod akkor nem lehet gond. Bár én úgy hallottam, hogy a legegészségesebb sportok, az úszás és a futás.

2010. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
aha értem
2010. febr. 8. 10:33
 4/15 A kérdező kommentje:
erre mondok egy példát nagyapám egész életben gyúrt és 73 évesen még együtt focizott múlthéten velem :D
2010. febr. 8. 10:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel a nagyfaterod nem szedett anabolikus szteroidokat, naposim-t, a tömegnövelő is a rántott hús volt kovászos uborkával, amit a nagymuterod oda rakott neki ebédkor. Így persze, hogy jó kondiban van mai napig az öreg. :D
2010. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én sem általánosítanék, hogy az a legjobb sport. Minden ami sport jó, mert egészséges. De nem mindenki szervezetének a legmegfelelőbb a gyúrás. Ha valaki szereti, és bírja, akkor oké, de van még ezer másfajta mozgás, ami jó lehet.

És a gyúrás is szerintem akkor jó, ha nem pumpálod magad fel semmivel.

2010. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nagypapám tisztán gyúrt és gyanítom hogy simán kiütné fateromat :D
2010. febr. 8. 10:41
 8/15 A kérdező kommentje:
(még mindig) :)
2010. febr. 8. 10:42
 9/15 A kérdező kommentje:
ebben az egészben az a fura hogy még mindig megmaradtak az izmai...
2010. febr. 8. 10:44
 10/15 anonim ***** válasza:

A gyúrás szót felejtsük el, azt a tetkós kancigányok szoktak... A normális emberek edzőterembe járnak.

Azért jó a kondi, mert minden izmodat át tudod mozgatni, te döntöd el, hogy karbantartod magad, vagy esetleg nagyobb izomzatot is akarsz-e... mindezt egységesen. Nincs olyan sport ami minden testrészt egységesen dolgoztat meg, ezért jó edzőterembe járni. Nem véletlen, hogy minden komoly sportoló jár terembe is, mert ott egy izmot rengeteg szögből meg lehet dolgoztatni.

Én azt mondom, hogy kell egy rendszer, hogy az ember heti 3-szor mondjuk lemegy egy terembe azért, hogy minden izmát megdolgoztassa, és jó erőben legyen, esetleg még jól is nézzen ki (bár ez már inkább a kaján múlik) A többi sportot meg azért űzi, mert jó játék, jó kikapcsolódás, esetleg társasági program.

2010. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!