Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valóban igaz, hogy a gyúrás a...

Valóban igaz, hogy a gyúrás a legjobb sport?

Figyelt kérdés
egyesek szerint nem, de orvosok mondták nekem, hogy az emberi testnek szüksége van egy kis izomra is mert ugyan is izommal mozgunk, erőt fejtünk ki szóval ez ez kell...
2010. febr. 8. 10:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
aha értem
2010. febr. 8. 11:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan akarsz izmosodni akkor mindenképp, hiszen pusztán hatékonyságban semmi sem fogható hozzá!
2010. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
attól függ milyen szempontból nézzük mit szeretnél izmot vagy állóképességet, gyorsaságot stb ha állóképességet akkor sokat nem ér a gyúrás inkább menj futni tudom mert én is gyúrtam egy jó ideig de attól meg a suliba torna órán hosszú távú futásban az utolsók között voltam :D
2010. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékig egészséges lehet a gyúrás. Azt azonban tudni kell, hogy az erőnlét és az izomzat két különböző dolog, ha valaki csak gyúr, és nincs erőnléte az nem egészséges. Valamint a túl sok izomtömeg szintén nem egészséges, mértéket kell ebben is tartani.
2010. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Már megint mi ez a tömegnövelős duma te jóisten-.-

Soha nem fogjátok feeeel hogy a táplálékkiegek.(tömegnövelő,Fehérje) jóminőségú kajakkoncetrátum????

2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!