Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Utcára csapott, horog, felütés...

Utcára csapott, horog, felütés vagy egyenes?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a leghatékonyabb?

2015. jan. 25. 22:46
 1/9 tkodit ***** válasza:
100%
Más távolságból, más szituációkban működő technikákról beszélsz, véleményem szerint ennek a kérdésnek így nincs értelme.
2015. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aikiboxer ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek így tényleg semmi értelme, hiszen utcán (is) sorozni kell amiben meg vegyesen van minden ahogyan kijön.


Inkább azt írom, hogy egy jó egyenes az már 3/4 siker. Sajnos a legtöbb ember soha életében nem tanul meg rendesen egyenest ütni.

2015. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
aki ilyet kérdez, az inkább kerülje a bunyót.
2015. jan. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy melyik lenne a legjobb egy ütéses kiütéshez. De akkor úgy látszik semmi sem szentírás, mert helyzetfüggő a dolog.
2015. jan. 26. 14:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem verekszem, nem is vagyok kötekedős emberke, csak érdekelt. Én csak kettlebellezni szoktam meg hosszú távot futni. Nem vagyok harcias típus, csak szeretem nézni a bokszot a TV-ben.
2015. jan. 26. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik,hogy júj,hadonászunk össze-vissza,azt valaki csak nyer.De ilyen hadonászásnál is úgy eltalálhatsz valakit,hogy ottmarad örökre.Veszélyes dolog ez.Ha igazolt küzdősportoló vagy,akkor pedig sokkal súlyosabb törvények vonatkoznak Rád testi sértés esetén.


Kérdésre visszatérve.Egyenes szerintem a legjobb,ha fair-be kiálltok 1v1-be.Csapott nagyon veszélyes,könnyen halántékon találhatod/találhatnak,és akkor kesztyű nélkül az caputo.Ha beálltok egymás elé,megy a szópárbaj,és érezni lehet,hogy itt ütés lesz,akkor szerintem a testütés a legjobb.Talán eltörik egy-két borda,nagyon-nagyon nagy pech esetében beleáll a tüdőbe,de arra azér' nagy valószínűség nincs.Viszont tuti lemegy,és nem áll fel egy ideig.

2015. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem ismerősöm elég nagydarab, megrúgott egy gyereket aztán ott beleállt a borda a tüdőbe. Szerintem ha fizikálisan elég erős valaki akkor simán megtörténhet.
2015. febr. 15. 21:38
 8/9 anonim válasza:

Elsőnek bal egyenes, hogy ne te kapd be az első ütést és az ellenfelet távol tudd magadtól tartani.

Aztán jobb lábbal lépj előre, a bal karodat helyezd a fejed mellé, hogy be legyen támadható.

Utána egy jobb felütés a manus arcába és egyből elborul.

Nevet nem írok, de egy box világbajnoktól tanultam.

márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ne legyen támadható.

-be

márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!