Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok nekem? Leginkább a trambulinozás, röplabda és lovaglás között filózgatok csak az a baj hogy túlsúlyos vagyok kb 60 kg (örököltem és csak nagyon keveset tudok fogyni de folyamatosan dolgozom rajta ) 13/L

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi most mértem emg magam 168cm és 65 kg vagyok.
2012. dec. 29. 12:21
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Azt sportolj, amihez kedved van.

De 13 évesen ne magyarázd be legalább saját magadnak, hogy túlsúlyt örököltél. Ilyet a tudomány nem ismer, tehát vagy az emberiség téved egy 13 éves lánnyal szemben, vagy Te gondolsz valamit rosszul.

2012. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A trambulinozás sport? o.O Az nem a kislányok játéka? Oké tudom szaltózgatnak nagy asztalon de azért azt korábban kezdik el...


E három közül ha fogyni akarsz és nem is akarsz egy teniszütőn ugrándozni (mert az elég nevezséges) akkor a röplabda a legjobb...a lovaglás jó sport....csakhát zsoké már nem leszel...de gondoom nem is az a cél...ajánlom azt is de alapvetően attól nem fogsz lefogyni de a combod megizmosodhat...

szóval röplabda

2012. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja és azzal a kifogással hogy beörökölted ne ülj le egy sarokba hogy te akkor is túlsúlyos leszel....


Az az igazság hogy én is örökletesen kicsit zömökebb kicsit ducibb testalkatot örököltem....de lelki problémák miatt négy hónapig nem volt étvágyam és lement 10 kiló....oké a hasamon maradt felesleg de mindenütt máshol a csontjaim álltak ki....nem ajánlom hogy ne egyél....ezt csak azért mondom hgoy a "beörökölt" felesleget is le lehet adni...a sport mellett mérsékeltebb táplálkozás vagyis egyél amiből jól esik csak mértékkel...a tábla csokiból 1-2 sort ne az egész táblát....a főétkezésnél sose lakj jól úgy hogy elnehezüljön a mozgásod....stb....

2012. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az a táplálkozási irány, hogy a csokiból csak 1-2 sort együnk, és ne együk degeszre magunkat a jó magyaros kajákból, akkor tényleg mindenki kórházban fog kikötni, nem vicc: efelé tartanak az emberek.
2012. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NagyonGonosz ***** válasza:
Edzeni kéne és diétázni nem picsogni, hogy örökölted a kövérséged. Nem egy olyan nő van aki 90 kilóról lett fitness modell versenyző!
2012. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem szuper hogy próbálsz lefogyni és nem csak sajnáltatod magad, és NAGYON paraszt dolognak tartom hogy az emberek ilyen hozzászólásokat hagynak a kérdésednél. Én lovagolok, ha azért akarsz sportolni hogy fogyj, akkor nem ajánlom. De egyébként egy csodálatos sport, és vannak túlsúlyos lovasok (mivel a zsokék csak egy szakágban vannak jelen, ami igencsak kevés embert jelent) szóval szerintem próbáld ki. De ha csak a fogyás érdekel akkor szerintem járj el futni és ne csak azért kezdj el egy sportot hogy fogyj. Én is futkároztam a lovaglás mellett és soha nem voltam duci. Ettől függetlenül szerintem a trambulinnal biztos sokat leadnál és hosszú távon a röpivel is. HAJRÁ! :)
2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én ezt nem panaszkodásnak szántam
2013. jan. 3. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyél jól.. és meglátod nem örököltél semmi problémás dolgot.
2013. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én lovagolók és röpizek,de a lovaglástól nem fogysz csak fáraszt ,de nem fogysz.

A röpinél legalább anyira nem fáradsz,és talán többet fogysz.

2013. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!