Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszkát vegyek?

Theazombiee kérdése:

Milyen deszkát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni deszkázni, de nem tudom, hogy hol vegyek deszkát és milyen márkájút. Meg, hogy menne-e egyáltalán.

Alacsony vagyok 38-as a lábam milyen méretű kellene?



2015. febr. 8. 10:49
 1/3 Beniy ***** válasza:
Hali! Hát figyelj, nem egy megtanulhatatlan dolog, ha van egy minimális egyensúlyérzéked. ;) Egy ismerősömet kb. 10 perc alatt sikerült megtanítani egészen jól önállóan gurulni, unokabátyám pedig egy pár sör után azt mondta, hogy ő kipróbálja, és elsőre ment neki egészen jól a gurulás. :) Egyébként készülj fel rá, hogy a használhatóbb kategóriában lévő komplett deszkák olyan 25.000 forinttól kezdődnek. Egyébként a méretet a lábad mérete nem annyira, viszont a stílus, ahogyan szeretnél gördeszkázni már annál inkább befolyásolja. Tehát döntsd el, hogy mi tetszik a gördeszkázáson belül, és már kezdőként tudsz egy olyan gördeszkát venni, ami többé-kevésbé passzol az igényeidhez. :) (Tehát például kizárólag síktalajon trükközni, szintezés, azaz lépcsőkről, meg ilyesmikről leugrálni, korlátokon csúszkálni, pool, esetleg félcső?)
2015. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem csak sík talajon szeretnék. De lehet, hogy olcsóbb deszka kéne, hátha mégsem megy a dolog.
2015. febr. 11. 15:38
 3/3 anonim válasza:
persze hogy olcsó kell. ha tetszik vegyél drágát ha nem akkor ne. teljesen felesleges drágát venni elsőnek. csak pénzkidobás.
2015. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!