Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Spoiler. Wwe Mi a véleményete...

Spoiler. Wwe Mi a véleményetek randy orton face turn-jéről és undertaker válaszáról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:
(wwe)*
2015. márc. 10. 19:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy Randy Orton végre face lett, neki jobban áll ez a pusztítás , mint, hogy ott legyen a vezetőség csapatában.

Remélem a Wrestlemanian Rollins vs Orton meccs lesz (egy jó meccstípussal).

A másik legjobban várt meccs a WM-en az a Wyatt vs Undertaker lesz. Szerintem Wyatt fog győzni, és ha győz lehet átveszi Undertaker karakterét.

2015. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Wyatt 1 dolog miatt győzhet: a karaktere nagyon erős lesz

De 2 dolog miatt nem győzhet: Undertaker 2-szer nem kaphat ki ott,ahol azelőtt veretlen volt.ezzel csak lerontanák a karakterét,főleg úgy,hogy valószínűleg ez lesz az utolsó meccse.A másik ok pedig az,hogy szerintem az,hogy wyatt veszíthet taker ellen,az már felér egy 2 éves bajnoki uralkodással szerintem.Egy undertaker elleni feud óriási megtiszteltetés wyatt-nek (még akkor is,ha veszít). :)

2015. márc. 12. 02:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Az,hogy veszíthet undertaker ellen*
2015. márc. 12. 02:33
 5/8 Aalex válasza:

Undertaker szerintem csak azért Tér vissza hogy epikus véget vessen a karakterének. Kissé ugyan felesleges mert taker már öreg a pankrációhoz nem hiszem hogy élvezetes meccs lenne de a vége érdekel bár szerintem Wyatt nyer.

Ortonról pedig még nincs véleményem mivel rollinszal volt baja régebben is.

2015. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Aalex válasza:
*Rollinsal bocs nem figyeltem.
2015. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kincsesne válasza:
Nekem erről az jut eszembe, hogy ha egy kérdező csak öt szót tud magyarul egy hosszan feltett kérdésben, akkor ugyan minek kérdezősködik egy magyar nyelvű honlapon?
2015. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak wwe rajongókat kérdeztem.Neked meg nem magyarul csak annyit tudok mondani,hogy you are stupid.
2015. márc. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!