Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boksz edzésen azt mondja az...

Boksz edzésen azt mondja az edző, hogy nagyon merev vagyok, hogyan tudnék javitani rajta?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz. majd idővel kialakul a tapasztalat és azzal a nagyképűség :) és akkor laza leszel. ez nagyon le van egyszerűsítve de az én tapasztalatom ez. mióta bokszolsz?
2015. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.

ugy értettem hogy ha már autómatikusan megy mert benne van a testedben akkor majd laza leszel mert nem az agyad irányít hanem a megszokás

2015. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vursa válasza:
Otthoni gyakorlással... Taekwondo-n nekem is azt mondták, hogy túl merevek az izmaim, darabos a mozgásom. Otthon baromi sokat nyújtottam, meg ugráltam, meg törülközővel börbetekert facölöpöket csépeltem, egészen addig amíg már olyan "laza" nem lettem, hogy kibírtam a török ülésben térdemre ráálló kollégát, hogy nem szakadtam tőle szét, meg ruganyosabb, dinamikusabb nem lett az egész.
2015. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugrókötél lazán. És ne feszíts sose.
2015. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kötelezni nagyon szeretek. Most hétvégén lesz 1 meccsem, az edzőm azt mondta ne izguljak mert erős vagyok. Nagyon koncentrálok lehet azért vagyok merev. Mondjuk ezt akkor mondta mikor egy úk kombinációt gyakoroltam lehet azért is látszódtam merevnek
2015. márc. 17. 21:52
 6/9 A kérdező kommentje:
*új
2015. márc. 17. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Majréból, hajrá.

Nem kell félni.



A hős és a gyáva pontosan ugyanazt a félelmet érzi, csak a hős szembenéz a félelmeivel, és átalakítja tűzzé.


Cus d'Amato


Így állj a dologhoz, kapd szét azt a csávót!

2015. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meglesz és kösz.
2015. márc. 17. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, sok sikert. Csak higgadtan.
2015. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!