Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Le szeretnék fogyni de nem...

Le szeretnék fogyni de nem tudok?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Le szeretnék fogyni de nem tudom megállni az evést :/ eddig 75kg voltam amióta járok thai box edzésre azóta 80kg. Nem tudom hogy azmiatt híztam e 5 kilót hogy az edzés utáni fáradság miatt többet eszek mert nekem eddig nem tünt fel hogy többet ennék :/ az a baj hogy eddig sem ettem keveset. Elsősorban a hasamrol szeretnék leadni. Melyik az a kaja ami lehetőleg nem a legdrágább és lehet belőle "sokat" enni ugyhogy ne hizlaljon annyira. Vagy akkor valami szer ami segítene ebben. És tervezem hogy elmegyek kondizni is az valamiben még segítene? Előre is köszi. 15/f

2015. máj. 5. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés szénhidrát legyen. Sovány hús, tojás, sovány túró + zöldségek. + kis halolaj, lenmagolaj.

Kalória mínuszban kell lenni. Irányított zsírleadás nincs. Nem tudsz csak hasról fogyni.

2015. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Montez leírta a frankót.


Én csak így írnám: nem kell állandóan búzát zab.. enni. Abból könnyű túlenni, könnyű kalóriapluszba kerülni, hamar megéhezik tőle az ember, nagy inzulinválaszt okoz. Nem köll.

2015. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!