Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » FONTOS! Ezzel az edzéssel...

FONTOS! Ezzel az edzéssel heti 3x szerintetek mennyit lehet fogyni egy hónap alatt? Persze megfelelő diéta mellett


2014. aug. 5. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő diétával heti 0,5-1kg zsír adható le. Ennél több fogyás hetente már jelentős izomvesztéssel járna. Kb mindegy milyen mozgás megy mellé, lehet bármi, pl kocogás, lépcsőzés, bicajozás, úszás. Tökmindegy, csak legyen valami. Lényeg az étrend.
2014. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt én is tudtam , a kérdés nem erre irányult!
2014. aug. 5. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig arra válaszoltam, kár megsértődni. A rubint rékás edzés is jó, ha az étrend rendben. Olyan meg nincs, amit elképzelsz, hogy az egyik tornavideoval heti 1kg fogyás lesz a másikkal meg csak 0,8 kg. Mert nem ezen múlik! És mindenkinek más a genetikája, így nem lehet pontos értékeket írni. Remélem így már érthetőbb a dolog?
2014. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Caszanova válasza:

Az, h mennyit fogyhatsz, rengeteg mindentől függ.

-anyagcsere gyorsasága

-testsúly

-nem

-milyen is az a megfelelő diéta

Ha ezeket az adatokat pontosítod, mi is megfelelőbb választ tudunk adni neked.

2014. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!