Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát ajánlanátok?

Milyen gördeszkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Halihó! 17 éves lány vagyok, kb 3 hónapja deszkázom komolyabban, szeretnék jobb minőségű (és komplett) deszkát venni a régi helyett, mert azt már eléggé lestrapáltam. Szerintetek milyen legyen? (márka stb) Köszönöm az esetleges válaszokat ^^

2015. máj. 22. 17:09
 1/7 Beniy ***** válasza:

Hali! :) Hát egészen addig amíg rendes skateshopban veszed ÉS nem Darkstar, Tricks, Jart és hasonló márkájú, nem lehet nagy baj. :) Fontos még a méret is. Ezt kisebb részben befolyásolja a lábad mérete, nagyobb részben pedig az, hogy mit szeretnél pontosan csinálni a deszkával, mi a végcél. (Tehát szintezni, azaz lépcsőkről ugrálni például, csak síktalajon trükközni, esetleg érdekelhet a minifélcső, pool)

Illetve ha Budapesten, vagy közelében élsz, akkor érdemes lehet személyesen vásárolni és egy párat megnézni, ráállni néhányra mielőtt döntessz. ;)

2015. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó, hogy épp Darkstart nézegettem. xD

Amúgy elég kicsi lábam van, 36-7, ehhez 160 centis "magsság"

2015. máj. 25. 00:40
 3/7 A kérdező kommentje:
* társul. :D Sajnos elég messze lakom Pesttől, errefelé jó deszkáshelyek sincsenek igazán.
2015. máj. 25. 00:42
 4/7 Beniy ***** válasza:
Igen, amúgy nagyon sok kezdőt megfognak a szép grafikáikkal sajnos, viszont a szép grafika még nem jelent minőséget, sőt... :/ Én így neked kb. 7.75"-es, vagy 8"-es deszkát ajánlanék, attól függően, hogy mi vele a cél. :)
2015. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is 7.75" van, szerintem pont jó. :3 Egyenlőre síktalajon trükközésnél maradnék, kisebb ugrások vagy ilyesmi, mert másra meg lehetőségem nincs igazán. Itt még a volt strandra is hiába lógunk be xD
2015. máj. 25. 11:11
 6/7 Beniy ***** válasza:
Akkor arra simán jó. :) Adjak amúgy példákat, hogy miket lenne érdemes nézegetni, vagy találsz esetleg? :) Egyébként ha azon a régi strandon van esetleg valami oválisabb aljú betonmedence, akkor az azért nagyon bulis tud lenni. :P :D
2015. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hááát örülnék néhány példának :D

Neeem, semmi olyasmi nincs. :D

2015. máj. 25. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!