Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen önvédelmi sportba...

Milyen önvédelmi sportba érdemes belekezdeni? 18/L

Figyelt kérdés

tudom,hogy lány vagyok,de nem fogok elfutni ha belémkötnek,mert már elegem van belőlük :D

jó lenne elintézni pár embert,de mivel aranyos vagyok ezért csak önvédelemre használnám xD


2010. febr. 26. 16:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%

Kung-fu

Rengeten önvédelmi technika van.

Erősít!!

2010. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Esetleg box?

Hogyha bemész egy edzőterembe akkor ott simán tudnak segíteni megmutatják a technikát utána segítenek fejlődni.És ha elég erős vagy akkor csak egyet kell üss.

2010. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
gyere le thaiboxra hozzánk, mert kevés a lány :D
2010. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hova jártok?:D

a thai box jól hangzik..

végülis mind1 mi csak letudjak verni pár embert az a lényeg..xD

2010. febr. 26. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Bp, Mester u. Molnár Ferenc Ált. Iskola, H-SZ-P 19-21h.. portán megmondják merre menj, megnézhetsz egy edzést, ha érdekel, mielőtt jönnél.
2010. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

szegedi vagyok :(

a hapkido szerintetek milyen?

2010. febr. 27. 12:13
 7/13 anonim válasza:

Hali!

Thaiboxot ajánlanám énis ezzel megvéded magad ha tisztességesen csinálod.

Kungfu vagy thaibox???

Egy kungfumesterrel bezséltem mielőtt választottam sportágat azt kérdeztem melyik az erősebb egy kungfus vagy egy thaiboxos ha összeállítják őket?

A válasz az volt hogy ha egy 4-5éve edző em,berek összeállításáról van szó a thaiboxos győz de ha nagyon kitanulod a kungfut és nagyon műveled a szakmát akkor a kungfus.(Mellesleg 5-6 évet thaiboxolt a mester utána 15-16éve Kungfuzik.Egy ilyen kérdésben ki tud jobb válasz adni mint aki már belekóstolt mind a kettőbe:)

Remélem segítettem

2010. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia,

Krav-Maga. Ez az onvedelem, nem a kuzdosportok. Itt megtanitjak h keruld el a konfliktusokat, ha meg belekerulsz

egy rugas terdre, egy a "fajo pontra" es kesz. Mindenre van technikaja es a Mosad ennek a katonai valtozatat hasznalja. Szerintem ez a legjobb, a kuzdosportokban szabalyok vannak, ott nem onvedelemre tanitanak hanem versenyszeruen verekedni. Persze azok is hatasosak lehetnek, de a Krav-Maga szerintem ezerszer jobb :)

2010. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Karatét mellőzd, nem ütnek fejre és megszokod.

De akármit választasz egy idő után meg tudod védeni magad(tai-chi val is). A legtutibb tippem: fuss el, ha nem tudsz rúgd tökön és fuss el!

2010. márc. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

egyelőre a tökön rúgós gázsprays módszer marad..nyáron majd elkezdek valamit

2010. márc. 5. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!