Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Arra gondoltam hogy összegyúrn...

Arra gondoltam hogy összegyúrnám a Savate-ot a Muay Thai-al?

Figyelt kérdés

Jó ötlet?

A Savate jó, de nem könyökölnek benne, nincs benne térd használat se és lábszár rúgás se. Jó ötlet?


2015. jún. 17. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az a kérdésed, hogy megtanulnál könyökölni meg térdelni?


Tanuljál meg :D

2015. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ernesto hoost,farid kinder sikeresen megtették ezt.

viszont ha te az a színes kesztyűs álmodozó balfarok kérdező vagy akire gondolok,akkor erre esélyed sincsen,ha nem az vagy,akkor semmisnek tekinthető ez a mondat.

amúgy azért szokták ezt kombinálni,mert a savate népszerűtlen amatőr sportág francián és belgiumon kívül,gyakorlatilag fellépő pénz nélkül.

a táj box,k1 meccsekkel meg lehet pénzt is keresni egy sikeres savate versenyzőnek.

2015. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát jó ötlet?
2015. jún. 17. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, ha birkózol állóharc mellett.


Hogy a plusz thaibox jó ötlet-e? Hát üss nagyokat és élvezd azt, és akkor igen, jó ötlet lesz :D

2015. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A birkóval azaz egyetlen gond hogy csak gyerekekkel foglalkoznak, vagyis hogy felnőttként szerintem nem foglalkoznak ha most akarod kezdeni. Ezért gondoltam hogy Savate + Muay Thai.
2015. jún. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!