Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek jobb leszek mint ő?

Szerintetek jobb leszek mint ő?

Figyelt kérdés
Bokszolok, van egy gyerek aki ma jött le elsőnek edzeni, de elég nagyképűen nyitott, nem épp célja magát megszerettetni, és kihívogatott kesztyűzni, de nem épp illedelmes módon, meg menősködött. Szerintetek ha több mint 4 hónapja járok, ő meg alig egy napja, elintézem ? Kicsit nehezebb, meg magasabb, de kicsit, a kondija talán futásban jobb, de én teknikában jobb vagyok tuti (me edző szerint vihetem valamire) szerintetek könnyen legyőzöm ? nem ez a célom, de ilyenekkel muszáj!

2015. júl. 8. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A varázsgömböm épp szabadságon van. :-(
2015. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valaki válaszoljon már, legalább véleményt!
2015. júl. 9. 09:12
 3/10 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy elvernek, mint a lovat. 2 dolog miatt.


1. Ilyen baromságokat beszélsz.

2. Innen látom a rettegésed.

2015. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért beszélnék baromságokat ? Nem rettegek!
2015. júl. 9. 09:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen okosan bokszolj ellene. Zavard meg, ne hagyd, hogy eltaláljon. Ha nem talál valószínűleg összeomlik a taktikája, ha tapasztalatlan. Azért légy óvatos, lehet, hogy nem most bokszol először.
2015. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aikiboxer ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, csak eddz szorgalmasan. És ne akarj senkit "elintézni". Igen, 4 hónap az több, mint egy edzés, de megnyugodhatsz: 4 hónap edzés az csak bagolyfing, majd ha 5 éve csinálod és már nem akarsz kezdőket elintézni, akkor leszel valaki.


Teljesen kezdőket "elintézni" akarni nagyon kicsinyes dolog, csak a legótvarabb cigó klubokban dívik ez a mentalitás.

2015. júl. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit rossz az értelmezésed Aiki . . .

Ezerszer inkább ő akar engem elintézni, és csak válasz!

2015. júl. 10. 08:58
 8/10 aikiboxer ***** válasza:

Ja vagy úgy!


A helyes válasz erre, hogy védekezz. Hadd üsse a levegőt. Gyakorold rajta az elhajlásokat, ne akard megölni. Majd ő is lejjebb vesz, ha rájön, hogy egy emberi fejet se tud eltalálni, akárhogy erőlködik.

2015. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, valószínűleg nem fog eltalálni.
2015. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és bocs Aiki!
2015. júl. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!