Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszka érné meg a...

Milyen gördeszka érné meg a számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, úgydöntöttem elkezdek gördeszkázni tahát full kezdő vagyok, kérdésem továbbra is milyen gördeszkát vegyek elsőnek, legyen jó minőségű, de 40k-nál nem szeretnék jelen pillanatban többet kiadni rá, ha már jól megy akkor majd:D [link]

Itt néztem ezeket, nem simát akarok, hanem pl.:GlobeBantamST ilyesmit, köszi előre is!



#gördeszka #kezdő #sport #GlobeBantamST
2015. aug. 9. 10:39
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves leszek októberbe, 175-180cm között rég mértem, és nem találok semmit amivel most letudnám magam mérni 76kg. Mekkora deszka kellene? (+)
2015. aug. 9. 10:46
 2/6 Beniy ***** válasza:
Hali! Pontosan mire szeretnéd használni a deszkát? Én speciel a Bantamot, Penny-t meg ilyesmiket nagyon kicsinek találok, kezdőknek pedig főleg. Csak gurulgatásra használnád? Milyen környezetben? (nagyváros, vidék, ilyesmi)
2015. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hét, inkább cruisingelni, valahol láttam nagyon megtetszett, trükökket nem szeretnék, szimplán csak, hogy letudjam magam kötni, és nem a gép előtt ülni. Nyáron németben, hegyes, az út nagyon jó itt. Amúgy egész évben város.
2015. aug. 9. 15:53
 4/6 Beniy ***** válasza:
Naananana, akkor azt szögezzük le, hogy kezdőként ne nagyon gondolkozz a hegyi lejtőzésben, mert ebből vannak a nagyon csúnya balesetek. :) Először szépen stabilan meg kell tanulni gurulgatni síktalajon. (Nem, ez nem a szimpla egyenes vonalban gurulást jelenti) Utána lehet nagyon picike lejtőkön gyakorolgatni lehetőleg nulla forgalommal, és szépen fokozatosan. Elsőnek valószínűleg még a pici lejtőnél is be fog szitálni a deszka, de majd ráérzel. :) Másrészt pedig egy ilyen picike deszka nem az ilyesmi lejtőzésre, vagy hosszabb távú krúzolásra. Én mindenképpen azt mondanám, hogy ha tényleg csak gurulgatni szeretnél, akkor ezen az oldalon a Dusters California márkából nézd meg a Cazh-t, illetve a Keen-t. :) Ezzel a kettővel elvileg van ollied is és van akkora felülete, hogy egy átlag lejtőnél alattad maradjon.
2015. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Ezek amik tetszenek, szerinted? Ma beugrok egy olyen outletbe, vagy nem is tudom, édesapám mondta, hogy ilyen sport cuccos, és ott vannak boardok, megnézem lehet ott veszek, de te szerinted melyik ezek tetszenek színben is mintában is.

2015. aug. 10. 08:21
 6/6 Beniy ***** válasza:
Az az "outlet" szerintem felejtős, de azért nézd meg. Nem hinném, hogy minőségi cuccok lennének ott. Azok közül, amiket belinkeltél 3-ból 2 funkcionalitásában nem felelne meg neked, hiába tetszik a színe és a mintája. :) Az utolsó az az, ami jó lenne neked egyébként.
2015. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!