Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ycf 125 pitbike milyen légszűr...

Bmw-525 kérdése:

Ycf 125 pitbike milyen légszűrő lenne rá a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy 125 os ycf pitem én fem sport leg szűrővel vettem de ez nagyon hamar vizes lessz mert jo szar helyen van es utanna ha vizes lessz nem kap levegőt es megáll

Na most vegyek vizallot vagy birja a szivacsos burkolat nélküli is attol felek az csökkentené az erejét

Válaszokat elore is koszonom !!!!



2015. aug. 27. 18:12
 1/1 Blibd válasza:
Egy motor levegoszűrő nélkul ugyan úgy megy, mint szűrővel. Azért kell, hogy ne mennyen a hengerbe nem odavaló dolog. Por, netán valami ízeltlábú. Ha légszűrő nélkül fullad, akkor valahol fals levegőt szív a motor. Mégegyszer mondom, a légszűrő nem befolyásolja a motor működését, az csak szűr. A hangja lehet megváltozik, de ezen kívül semmit nem csinál.
2015. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!