Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » új gördeszkát vettem?

új gördeszkát vettem?

Figyelt kérdés
3 kerék éri a földet, 1 meg fentebb van. ha ráállok akkor a súlyomtól jó lesz. Visszaküldjem a boltba vagy szokjak hozzá? Elég szégyen hogy nem képesek normálisat adni...

#vffdg
2015. szept. 4. 18:42
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kuldd vissza, vagy probald meg megszerelni(lazitani rajta), de ne legyen belole baleset. Inkabb kuldd vissza :)
2015. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes, ha pont nekem tetszőre lazítom akkor észre sem lehet venni, menet közbe meg teljesen normális + a visszaküldést nekem kellene állnom..
2015. szept. 4. 23:27
 3/6 Beniy ***** válasza:
Úúúú azt megkérdezhetem honnan vetted? Ez így semmiképpen se jó, tényleg visszaküldős. Meg van csavarodva a lap, ami arra utal, hogy már nagyon régóta ott áll náluk a cucc, később valószínűleg csak probléma lesz vele. (Egyébként a csavarodás alapvetően nem az ő hibájuk, ez egy viszonylag természetes dolog, mivel fából készül a lap.) Szerintem ha írsz nekik levelet és esetleg képet is küldesz a problémáról, akkor ki kéne hogy cseréljék, főleg ha garis még. :)
2015. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, de 1. nem írtak vissza

2 az én pénzem lenne visszaküldeni

szóval ennyire engem nem érdekel a dolog.

[link] tól vettem, de van egy 7 éves deszkám aminek semmi baja úgyhogy innen soha többet nem vásárlok.

2015. szept. 8. 23:14
 5/6 Beniy ***** válasza:
Jaaaa... Mondjuk itt csuklóból hulladékot árulnak, úgyhogy akkor nem csodálkozok. :D Szívás. :/
2015. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az.. :D Szégyen .. Még vissza se írnak XDD
2015. szept. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!