Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A hagyományos " Rocky Balboa...

A hagyományos " Rocky Balboa " féle edzéssel lehet-e edzeni magát az embernek?

Figyelt kérdés
Szóval amik a filmekben is van, hogy fát vág, vasrudat emel, farönköt visz, szóval az ilyen módszerekkel amik benne vannak a filmben lehet-e edzeni magát az embernek vagy ezek csak kitalációk és semmit nem érnek ???
2010. márc. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind nagyon jó, csak itt a XXI. században már van konditerem... tehát nem kell sárosnak, koszosnak lenni :) Meg ugye ki lehet mérni rendesen a terhelést... Most úgy elképzeltem, hogy mire az ember összegyűjt 20-30 olyan farönköt ami minden szükségletét kielégíti.... meg kicsit elszabod a vasrudat, akkor visszahegesztesz egy kicsit? :D


Meg végül is lehet fellógatott döglött disznókat is püfölni boxzsák helyett :D

2010. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen is éltek emberek a konditermek előtt. Fát vágtak, terményes zsákot cipeltek (és akkor még nem 50-60kg-osak voltak mint most) és igen csak megerősödtek. Nem úgy néztek ki mint Schwarzenegger, de úgy odavágnák, hogy csak úgy nyekkenne. Sokkal kitartóbbak is voltak, mert nem csak egy monoton mozgást végeztek, hanem tényleg rendesen átdolgozták magukat minden nap.
2010. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem Schwarzenegger játszotta Rocky Balbokát...
2010. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, szerintem még jobb is. Pl. van a farönk vagdosás. Akárhogy is nézzük, a friss levegőn vagy és az nem hátrány. Ráadásul mint már írták előttem, régen így edzettek az emberek és bizony erős emberkék voltak.
2010. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

23:32


Sylvester Stallone játszotta.

2010. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a farönk vagdosást amennyire én tudom, tényleg csinálták a boxolók, mert marhára erősíti a hátat
2010. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 yayoy ***** válasza:
100%
A favágás jó Papp Laci is így szokott edzeni
2010. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen paraszt módon edzek. Annyi, hogy nem fát vágok meg rönköket dobálok, hanem csövön húzódzkodok, fekvőtámasz, felülés, futás...

Vasrudat is szoktam emelgetni, van hozzá pár házi készítésű tárcsa is, szóval ez már high-tech picit...

Működik.

2017. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!